Dom ProduktyFiber Optic Patch Cord

PVC / LSZH Pokrywa Kabel światłowodowy 5G FTTA LC Duplex OM5 MM 50/125 3D

dobra jakość Fiber Optic Patch Cord na sprzedaż
dobra jakość Fiber Optic Patch Cord na sprzedaż
Im Online Czat teraz

PVC / LSZH Pokrywa Kabel światłowodowy 5G FTTA LC Duplex OM5 MM 50/125 3D

Chiny PVC / LSZH Pokrywa Kabel światłowodowy 5G FTTA LC Duplex OM5 MM 50/125 3D dostawca
PVC / LSZH Pokrywa Kabel światłowodowy 5G FTTA LC Duplex OM5 MM 50/125 3D dostawca PVC / LSZH Pokrywa Kabel światłowodowy 5G FTTA LC Duplex OM5 MM 50/125 3D dostawca PVC / LSZH Pokrywa Kabel światłowodowy 5G FTTA LC Duplex OM5 MM 50/125 3D dostawca

Duży Obraz :  PVC / LSZH Pokrywa Kabel światłowodowy 5G FTTA LC Duplex OM5 MM 50/125 3D

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa: KCO
Orzecznictwo: RoHS, ISO9001
Numer modelu: LC-DX-OM5-2.0mm-xm-LSZH

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Negocjacji
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Worek PE, karton, paleta drewniana
Czas dostawy: 2 ~ 7 dni po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: Western Union, T / T, L / C
Możliwość Supply: 50, 000pcs/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Złącze 1: LC Złącze 2: LC, SC, FC, ST
Błonnik: 2 włókna Ubytek wtrąceniowy: 0,35dB
Strata zwrotna: 60dB Włókna typu: Wielomodowy OM5
Kolor: Limonkowy Okładka: PVC, LSZH

Patch Patch Kabel światłowodowy LC Duplex OM5 MM 50/125 3D

Opis:

Światłowodowy kabel połączeniowy jest również nazywany zworką światłowodową lub kablem światłowodowym. Składa się z kabla światłowodowego zakończonego różnymi końcówkami na końcach.
W przypadku kabli światłowodowych istnieją dwa główne obszary zastosowań, którymi są stacja robocza komputera do gniazdka i panele światłowodowe lub optyczne centrum dystrybucyjne.

Szerokopasmowy światłowód wielomodowy OM5 jest zoptymalizowany dla systemów transmisyjnych o wielu długościach fal działających w zakresie 850-950nm, umożliwiając optymalne wsparcie dla nowych aplikacji multipleksowania z krótkimi falami o długości fali (SWDM), które zmniejszają równoległe zliczanie włókien o co najmniej współczynnik cztery, aby umożliwić dalsze wykorzystanie tylko dwa włókna (zamiast ośmiu) do transmisji 40 Gb / s (do 400 m) i 100 Gb / s (do 150 m) i zmniejszona liczba włókien dla większych prędkości.

Dostarczamy różne typy światłowodowych kabli krosowych, w tym wersje jednomodowe, wielomodowe, wielordzeniowe i pancerne. Można tu również znaleźć pigtaile światłowodowe i inne specjalne kable krosowe. Dla większości z nich dostępne są złącza SC, ST, FC, LC, MU, MTRJ, E2000, APC / UPC, nawet jeśli dostarczamy kable światłowodowe MPO / MTP

Nasze kable światłowodowe PVC / LSZH to standardowe kable światłowodowe zakończone na obu końcach złączami LC / SC / ST / FC / MTRJ / MU / SMA, takimi jak LC-LC, LC-SC, LC-ST, SC-ST, SC-SC, ST-ST itp.

Zespół kabla światłowodowego OM5:
- Zespoły światłowodowe OM5 multimode 50/25, w tym złącza LC, SC, ST, FC, E-2000, MPO, MTP, od kabli simplex, duplex do multi core.
- Niestandardowe kable OM5 o różnej długości, płaszcz kablowy, typy złączy.
- Kable światłowodowe wielomodowe OM5 50/125 są przeznaczone do stosowania w centrach danych o wysokiej wydajności i połączonych budynkach.
- Specyfikacje światłowodów wielomodowych OM5 są zgodne z TIA-492AAAE w normie ISO / IEC 11801 Edition 3 i American National Standards Institute ANSI / TIA-568.3-D oraz w normie IEC 60793-2-10 6.
- Wielomodowy kabel światłowodowy OM5 jest w pełni zgodny z poprzednimi standardami wielomodowymi OM3 i OM4, ale OM5 może osiągnąć znacznie większą prędkość przy mniejszej liczbie rdzeni światłowodowych.
- OM5 używa koloru Lime Green

Specyfikacja:

Złącze LC do LC lub inny
Typ włókna 50 / 125um, MM, OM5
Polskie UPC do UPC
Typ włókna Duplex (simplex, multi-cores)
Utrata wkładania ≤0,2dB
Strata powrotna ≥25 dB
temperatura robocza -40 ~ 70 ° C
Biegunowość A (Tx) do B (Rx)
Średnica zewnętrzna płaszcza 2,0 mm / 3,0 mm
Kolor kurtki Limonkowy
Długość fali 850/1300 nm
Materiał kurtki PVC / LSZH
Zachowanie kabla 90N
Minimalny promień zgięcia (mm) 10D (zainstalowany) - 20D (załadowany)
Temperatura przechowywania -45 ° C ~ 85 ° C
Członek siły Aramid

Zdjęcia produktów:

Usługa OEM / ODM:

Jeśli chcesz wyświetlać własną markę LOGO na towarach takich jak kabel, woreczek, etykieta lub gdziekolwiek. To nie jest żaden problem. Nasza usługa OEM i ODM jest zawsze gotowa to zrobić.

Uszczelka:

Według Stardard Export Packing.

Karton, drewniane pudełko, drewniana paleta.

Wysyłka :

- Międzynarodowy ekspres, taki jak UPS, TNT, DHL itp

- Powietrze międzynarodowe: CA, AA, EA itp

- Drogą morską

KOCENT OPTEC LIMITED, niezawodny partner dostawcy światłowodów:
Dbamy o interesy naszych klientów i ich wymagania.
Chcemy pielęgnować i budować długotrwałe relacje z naszymi dystrybutorami i ściśle współpracować z instalatorami, konsultantami projektowymi, integratorami systemów i użytkownikami końcowymi w celu budowania możliwości kanału.
Nasz palec jest na pulsie, jeśli chodzi o nasze rynki i stale obserwujemy pojawiające się trendy i innowacje technologiczne.
Jesteśmy w bardzo szybko rozwijającej się branży, dlatego jesteśmy elastyczni i elastyczni, aby utrzymać naszych klientów w czołówce.

Szczegóły kontaktu
KOCENT OPTEC LIMITED

Osoba kontaktowa: MaryLinh

Tel: +8618664578169

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)