-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
SM Monomode Światłowodowe szybkie złącze FC UPC APC FTTH Szybka aprobata RoHS
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | KCO |
| Orzecznictwo | ISO9001, RoHS |
| Numer modelu | KCO-FAST-FCA-3.0 |
| Minimalne zamówienie | Negocjacji |
| Cena | negotiable |
| Szczegóły pakowania | moduł z tworzywa sztucznego, worek PE, karton, paleta drewniana |
| Czas dostawy | 2 ~ 5 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | Western Union, T/T, L/C |
| Możliwość Supply | 100 000 sztuk / miesiąc |
| Typ złącza | FC/APC, FCAPC | Dostępny kabel | Kabel 2x3,0 ft, kabel 0,9 mm, 3,0 mm |
|---|---|---|---|
| Kolor | Czarny | Długość fali | 1260 ~ 1650 nm |
| Aplikacja | FTTH, CATV | Tryb światłowodowy | tryb pojedynczy, SM 9/125 |
| Podkreślić | ftth szybkie złącze,złącze światłowodowe instalowane w miejscu instalacji |
||
Quick Assembly Connector (zwany również ′′ No-Polish Connector ", ′′ Pre-Polish Connector " lub ′′ Fast Connector ") to urządzenie łatwe w montażu.
Nie wymaga narzędzia ani wyciągu. Jest uniwersalny dla kabli 250um / 900um / 2,0 mm / 3,0 mm / płaskich.
Został zaprojektowany do szybkiego kończenia z pre-polerowanym złączem.
Dzięki wykorzystaniu technologii V groove, nie wymaga epoxy, a dzięki przejrzystemu ciału, wynik połączenia może być od razu widoczny w Fiber Checker.
Jest to idealne rozwiązanie, zarówno na zewnątrz zakładu, jak i wewnątrz budynku.
Przyjmuje najnowszą technologię tworzenia włókien.
Wszystkie wskaźniki optyczne i mechaniczne spełniają standardy przewodu patch, aby osiągnąć, aby zrobić przewód patch poprzez mechaniczne zimne połączenie, to zmienić tradycyjną opinię splice,oferować potężne wsparcie dla FTTx.
- FTTx (FTTA, FTTB, FTTH, FTTO, ...)
- CATV
- Metro
- Sprzęt do badań
- Instalacja w pomieszczeniu
- Zakończenie aktywnego urządzenia
- Sieci przetwarzania danych
- Sieci telekomunikacyjne
- Sieci lokalne (LAN)
- Sieci szerokopasmowe (WAN)
- Praca wojskowa.
- Bez specjalnego narzędzia do montażu.
- Szybkie i łatwe do montażu.
- Wielokrotne i powtarzalne czasy działania wynoszą do 300 godzin.
- Zintegrowana ochrona obudowy w celu zapobiegania uderzeniom w formę złącza.
- Można go zainstalować w dwie minuty.
- Oszczędność energii, gdyż nie wymaga topnienia.
- Bez procesu klejania i polerowania.
Szybki złącze światłowodowe nazywane są również szybkim złączem światłowodowym, złączem montażu pola światłowodowego, szybkim złączem światłowodowym, szybkim złączem światłowodowym, szybkim złączem światłowodowym,łącznik szybki optyczny.
Dostępne są w SC/UPC, SC/APC, LC/UPC, LC/APC, FC/UPC, FC/APC, ST/UPC.
Wszystkie nasze szybkie łączniki światłowodowe spełniają wymagania RoHS i są w 100% testowane przed wysyłką.
![]()
![]()
![]()
| Zastosowane do: | Kabel do wewnętrznych pomieszczeń (0,9/2,0/3,0 mm) |
| Średnica włókna optycznego | 125 μm |
| Ścisła średnica bufora | 250 μm |
| Tryb światłowodowy | Jednorazowy tryb |
| Czas pracy | Około 100 sztuk (bez cięcia włókien) |
| Wprowadzenie straty | ≤ 0,3 dB |
| Strata zwrotu | ≥ 50 dB |
| Siła mocowania włókien gołych | > 5N |
| Wytrzymałość mocowania uchwytującego włókno gołe | > 10N |
| Wytrzymałość na rozciąganie | > 50N |
| Wykorzystanie temperatury | -40°C~+75°C |
| Wytrzymałość na rozciąganie (20N) | IL ≤ 0,5 dB RL ≤ 5 dB |
| Trwałość mechaniczna (500 razy) | IL ≤ 0,5 dB RL ≤ 5 dB |
| Badanie zrzucenia (wysokość zrzucenia 4 m, raz w każdym kierunku, łącznie 3 razy) | IL ≤ 0,5 dB RL ≤ 5 dB |
Czas przygotowania materiału:3dni (lub zapasy)
Czas produkcji i montażu7dni
Czas testowania i pakowania:2dni
Całkowity czas dostawy:12dni w50,000 sztukw celu zapewnienia bezpiecznego czasu dostawy.
Szybsza dostawa może być negocjowana.
![]()
![]()
- Drukowanie logo na etykiecie: bezpłatnie.
- Drukowanie logo na opakowaniu kartonu: skontaktuj się z naszym zespołem handlowym w celu uzyskania dalszych informacji.
- Logo na towarach: skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży, aby uzyskać więcej informacji.
- Usługa OEM: tak.
- Usługa ODM: tak.
- Według Stardard Export Packing.
- Pudełko kartonowe, drewniane pudełko, drewniane/plastikowe palety.
- Międzynarodowy ekspres, np. UPS, TNT, DHL itp.
- Międzynarodowe loty lotnicze: CA, AA, EA itp.
- Na morzu
- Standardowy port morski eksportowy: Shenzhen, Hongkong, Ningbo
- Standardowy port lotniczy eksportowy: Shenzhen, Guangzhou, Hongkong, Beijing, Shanghai, Hangzhou.

