-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
Złącze światłowodowe FC UPC do szybkiego montażu FTTH FC PC jednomodowe Trwałe
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | KCO |
| Orzecznictwo | ISO9001, RoHS |
| Numer modelu | KCO-FAST-FCU-3.0 |
| Minimalne zamówienie | Negocjacji |
| Cena | negotiable |
| Szczegóły pakowania | moduł z tworzywa sztucznego, worek PE, karton, paleta drewniana |
| Czas dostawy | 2 ~ 5 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | Western Union, T/T, L/C |
| Możliwość Supply | 100 000 sztuk / miesiąc |
| Typ złącza | FC/APC, FCAPC | Dostępny kabel | Kabel 2x3,0 ft, kabel 0,9 mm, 3,0 mm |
|---|---|---|---|
| Kolor | Czarny | Długość fali | 1260 ~ 1650 nm |
| Aplikacja | FTTH, CATV | Tryb światłowodowy | tryb pojedynczy, SM 9/125 |
| Podkreślić | ftth szybkie złącze,złącze światłowodowe instalowane w miejscu instalacji |
||
Jednomodowy światłowodowy szybkozłącznik FC do kabla FTTH
Opisy
Szybkozłączka montowana na miejscu (zwana również złączem bezpolerowym, złączem wstępnie polerowanym, mechanicznie montowanym na miejscu złączem światłowodowym lub szybkozłączką) to łatwe w instalacji urządzenie.
Nie wymaga narzędzi ani przyrządów. Jest uniwersalny dla kabli 250um / 900um / 2.0mm / 3.0mm / płaskich.
Szybkozłączka światłowodowa jest zaprojektowana do uproszczenia połączenia bez spawania światłowodów.
Złączka ta jest szybka w montażu i wymaga jedynie standardowych narzędzi do przygotowania światłowodu: ściągacza izolacji kabla i noża do cięcia światłowodów.
Złączka wykorzystuje technologię wstępnego osadzania światłowodu z doskonałą ceramiczną tulejką i aluminiową rowkiem V. Posiada również przezroczystą osłonę boczną umożliwiającą inspekcję wizualną.
Dotyczy połączeń z montowanymi na miejscu kablami wewnętrznymi, pigtailami, przewodami krosowymi i transformacji przewodów krosowych w serwerowniach oraz bezpośredniego zastosowania w konkretnych ONU.
- Wszystkie parametry optyczne i mechaniczne spełniają standardy przewodów krosowych, aby umożliwić wykonanie przewodów krosowych za pomocą mechanicznego zimnego połączenia, zmieniając tradycyjne podejście do spawania, oferując potężne wsparcie dla FTTx.
Szybki szczegół
- Nazwa:
- Jednomodowy szybkozłącznik światłowodowy FC/APC
- Numer części:
- KCO-FAST-FCA-3.0
- Złączka:
- FC
- Czoło tulejki:
- APC
- Rozmiar tulejki:
- 2.5mm
- Struktura:
- Wstępnie polerowana, niepolerowana
- Światłowód:
- G652D G657A G657B3
- Średnica kabla:
- Kabel światłowodowy wewnętrzny 2.0/3.0mm, kabel wewnętrzny/zewnętrzny FTTH
Specyfikacja
| POZYCJA | Parametry techniczne |
|---|---|
| Dotyczy | Kabel odgałęźny / Kabel wewnętrzny Światłowód z ciasną osłoną 0.9mm, kabel odgałęźny 2.0mm, 3.0mm |
| Średnica światłowodu | SM(9/125), MM(50/125, 62.5/125) 125µm (657A & 657B) |
| Średnica ciasnej osłony | 250µm |
| Tryb światłowodu | Jednomodowy |
| Czas operacji | Około 100s (bez cięcia światłowodu) |
| Strata wtrąceniowa | ≤ 0.3dB (1310nm & 1550nm) |
| Strata powrotna | > 50db (PC), > 55db (UPC), > 65db (APC) |
| Siła mocowania gołego światłowodu | >5 N |
| Siła mocowania uchwytu gołego światłowodu | >10 N |
| Wytrzymałość na rozciąganie | >50 N |
| Temperatura użytkowania | -40~+75°C |
| Wytrzymałość na rozciąganie w linii (20 N) | IL ≤ 0.5dB RL ≤ 5dB |
| Trwałość mechaniczna (500 razy) | IL ≤ 0.5dB RL ≤ 5dB |
Zastosowanie
- FTTx (FTTA, FTTB, FTTH, FTTO, ...)
- CATV
- Metro
- Urządzenia testujące
- Instalacja w obiektach
- Terminacja urządzeń aktywnych
- Sieci przetwarzania danych
- Sieci telekomunikacyjne
- Sieci lokalne (LAN)
- Sieci rozległe (WAN)
- Prace polowe wojskowe.
Cechy
- Brak specjalnych narzędzi montażowych.
- Szybki i łatwy montaż.
- Możliwość wielokrotnego użytku i powtarzalnych operacji do 300 razy.
- Zintegrowana ochrona obudowy zapobiegająca uderzeniom złączki.
- Możliwość instalacji w dwie minuty.
- Oszczędność energii, ponieważ nie wymaga topienia na gorąco.
- Bez klejenia i polerowania.
Zdjęcie produktu
![]()
![]()
![]()
![]()
Specyfikacje
| Dotyczy | Kabel odgałęźny. Kabel wewnętrzny (0.9/2.0/3.0mm) |
| Średnica światłowodu | 125µm |
| Średnica ciasnej osłony | 250µm |
| Tryb światłowodu | Jednomodowy |
| Czas operacji | Około 100s (bez cięcia światłowodu) |
| Strata wtrąceniowa | ≤ 0.3dB |
| Strata powrotna | ≥50dB |
| Siła mocowania gołego światłowodu | >5N |
| Siła mocowania uchwytu gołego światłowodu | >10N |
| Wytrzymałość na rozciąganie | >50N |
| Temperatura użytkowania | -40°C~+75°C |
| Wytrzymałość na rozciąganie w linii (20N) | IL ≤ 0.5dB RL ≤ 5dB |
| Trwałość mechaniczna (500 razy) | IL ≤ 0.5dB RL ≤ 5dB |
| Test upadku (wysokość upadku 4m, raz na kierunek, łącznie 3 razy) | IL ≤ 0.5dB RL ≤ 5dB |
Czas dostawy
- Czas przygotowania materiału: 3 dni (lub zapas)
- Czas produkcji i montażu 7 dni
- Czas testowania i pakowania: 2 dni
- Całkowity czas dostawy: 12 dni dla 50,000 szt. dla bezpiecznego czasu realizacji dostawy.
- Szybsza dostawa może być negocjowana.
Zdjęcie fabryki
![]()
Produkty powiązane
![]()
Usługa OEM/ODM
- Drukowanie logo na etykiecie: bezpłatne.
- Drukowanie logo na kartonie zbiorczym: skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży, aby uzyskać więcej informacji.
- Grawerowanie logo na towarze: skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży, aby uzyskać więcej informacji.
- Usługa OEM: tak.
- Usługa ODM: tak.
Pakowanie
- Zgodnie ze standardowym opakowaniem eksportowym.
- Karton, skrzynia drewniana, paleta drewniana/plastikowa.
Wysyłka
- Ekspres międzynarodowy, taki jak UPS, TNT, DHL itp.
- Lotniczy transport międzynarodowy: CA, AA, EA itp.
- Drogą morską
- Standardowy port morski eksportowy: Shenzhen, Hongkong, Ningbo
- Standardowy port lotniczy eksportowy: Shenzhen, Guangzhou, Hongkong, Pekin, Szanghaj, Hangzhou.

