Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fiber optic adaptor ] mecz 163 produkty.
Fiber Optical OTDR Launch Cable Box Distance 2km With SC Connector
| P/N: | Pudełko startowe KCO |
|---|---|
| Aplikacja: | Uruchomienie OTDR-a |
| Numer rdzenia: | Simplex |
Wall Pole Mountable 288 Cores Fiber Optic Splice Closure Enclosure Box KCO-JCD-288
| Type: | Inline type, Horizontal type |
|---|---|
| Cable ports: | 8 ports |
| Cable diameter: | 10.0~17.0mm |
Czerwone włókna optyczne Adapter FC UPC APC Metaliczny, Obłęgowy Z Flanką Simplex
| Typ: | FC Podłużny |
|---|---|
| materiał rękawów: | Ceramika (ZrO2) |
| Tworzywo: | Metaliczny |
0.10dB Adapter Simplex Włókna Optycznego ST Metalowy Oblong Z Dust Cap Simplex
| Typ: | ST Podłużny |
|---|---|
| materiał rękawów: | Ceramika (ZrO2) |
| Tworzywo: | Metaliczny |
Violet OM4 LC Adapter optyczny z włóknem optycznym z wysoką precyzją
| Typ: | LC/OM4 |
|---|---|
| materiał rękawów: | Ceramika (ZrO2) |
| Tworzywo: | Plastikowy |
Fujikura FSM-80S Fiber Optic Fusion Splicer , Fiber Optic Tools
| Średnia utrata splotu: | 0,01 dB ~ 0,04 dB |
|---|---|
| Próba napięcia: | 2,0 N |
| Błonnik: | SM, MM, DS, NZ-DS, EDF |
Adapter kabla światłowodowego MPO / APC Single Mode Simplex High Return Loss
| materiał: | Z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Trwałość: | 0.3dB |
| IL: | 0.3dB |
Cassette 96 Cores Fiber Optic MPO MTP Patch Cord 1U 19" Patch Panel
| Connector 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Connector 2: | LC/UPC, LC/APC or customized |
| Size: | 480x245x1U |
MTP MPO Fiber Optic Breakout Cable
| Connector 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Connector 2: | LC/UPC, LC/APC or customized |
| Size: | 480x245x1U |
Adapter światłowodowy Quad LC APC Shutter Jednomodowy łącznik środkowy z tworzywa sztucznego
| typu: | LC / APC |
|---|---|
| materiał: | Plastikowy |
| Chanel way: | 4 sposoby |

