Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fiber optic polishing machine ] mecz 64 produkty.
Szlifowanie uchwytu złącza światłowodowego do polerki kabli krosowych z dociskiem narożnym
| P/N: | KCO-PM-JIG |
|---|---|
| Stopień: | 0,3 dB, 3D |
| Zakres polerowania: | SC, FC, ST, LC, E2000, MRTJ, ... |
127mm 30U 15U 9U 3U 1U Odkładacz kleju Włókna optycznego Maszyna do polerowania filmu Włókna do lapowania Diamentowy papier szlifowy
| P/N.: | KCO-30 |
|---|---|
| Stopień: | 30um |
| Zakres polerowania: | Okucie ceramiczne, okucie metalowe |
Optical Return Loss Test Sets
| P/N: | KCO-ILRL tester |
|---|---|
| Ferrule: | 1.25mm, 2.5mm |
| Connector type 1: | SC/APC, ST/APC, LC/APC, FC/APC, etc |
Złącze światłowodowe Ferrule Urządzenie do testowania zakłóceń 3D Maszyna do produkcji patchcordów
| P/N: | KCO-3D-2600 |
|---|---|
| Stopień: | 0,3 dB, 3D |
| Zakres polerowania: | wszelkiego rodzaju złącza |
2.5Mm UPC PC Optical Fiber Ferrule , Zirconia Ceramic Ferrule Optical Fiber Without Flank
| P/N: | KCO-250-UPC-1.0 |
|---|---|
| Ferrule: | 2.5mm |
| Fiber mode: | Single mode, multimode |
VFL Pen Type Visual Fault Locator Fiber Optic Cable Tester Red Laser Pen
| P / N: | KCO-VFL |
|---|---|
| Długość testu: | 3 ~ 50 km |
| Moc wyjściowa: | 5 ~ 50 mW |
IEC Standard Ceramic Fiber Sleeve / Zirconia Sleeve For Fibers Optical Adapters
| P/N: | KCO-sleever |
|---|---|
| Diameter: | 1.25mm, 2.5mm |
| Fiber mode: | Single mode, multimode |
SMA UPC APC Fiber Optic Ferrule Ceramic Ferrules For Stud Welding
| P/N: | KCO-H01B |
|---|---|
| Ferrule: | 1.25mm, 2.5mm |
| Fiber mode: | Single mode, multimode |
SS316 Optyczne urządzenie do polerowania Jig 48 pozycji Patch Cord LC PC
| Imię: | Przyrząd do polerowania światłowodu |
|---|---|
| Nr części: | KCO-JIG-LC-48 |
| Stopień: | 0,3 dB, 3D |
36 Przyrządy mocujące urządzenia do polerowania światłowodów
| P / N: | KCO-4JIG-FCU-36 |
|---|---|
| Stopień: | 0,3 dB, 3D |
| Zakres polerowania: | Złącze SC / UPC |

