Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fibr optic cable adapter ] mecz 275 produkty.
Przewód optyczny optyczny optyczny optyczny optyczny optyczny optyczny optyczny optyczny
| Strata zwrotu: | 55 dB |
|---|---|
| Złącze 1: | St |
| Średnica kabla: | 3 mm, 2 mm |
SM FC do FC Armored Fiber Optic Patch Cord Simplex 12 rdzeni dla FTTH LAN
| Złącze 1: | FC/APC |
|---|---|
| Złącze 2: | FC/APC |
| Rdzeń: | 12 rdzeni światłowodowych |
MTRJ Fiber Optic Patch Cord, MT-RJ Multimode Duplex Fiber Optic Patch Cable
| Złącze 1: | MTRJ |
|---|---|
| Złącze 2: | MTRJ, SC, ST, itp |
| Rdzeń: | Dupleks |
Zewnętrzny FTTH SC APC Włóknooptyczny Przesłonek z Czarnym 3,5 mm Prężnik PE Kabel Włókna
| Złącze 1: | ST/APC |
|---|---|
| Złącze 2: | ST/APC, SC, ST, itp |
| Rdzeń: | Duplex, Simplex, Fan-out, Break-out |
Rozgałęźniki światłowodowe ST/UPC jednomodowe 9/125, pigtail 8 włókien 12 włókien 1,5M
| Złącze: | ST/UPC |
|---|---|
| Rdzeń: | 8 rdzeni |
| Okładka: | PCV, LSZH, pancerne, dostosowane |
SC / APC to RF Analog signal 1550nm Fiber Optic Adapter CATV FTTH receiver optical node
| Optical port: | SC/APC |
|---|---|
| Digital port: | RF |
| Length wave: | 1310nm, 1490nm, 1550nm |
Włókna Optyczne tłumik MPO 8core 12core 16core 24core 36core Kobieta do mężczyzny dla centrum danych
| Rodzaj złącza: | MPO |
|---|---|
| Zakres tłumika: | 1dB ~ 30dB |
| Rodzaj tłumika: | Typ męski na żeński |
Warunki trybu Kable do łatań światłowodowych SC do LC Kable do łatań światłowodowych MM SM
| Złącze 1: | Dupleks SC |
|---|---|
| Złącze 2: | LC Duplex |
| Rdzeń: | 2 włókna lub duplex |
ST multimode OM2 multifibers fanout fiber optic pigtails 12 cores fibers 3m
| Złącze: | St |
|---|---|
| Rdzeń: | 12 rdzeni |
| Okładka: | PCV, LSZH, pancerne, dostosowane |
Regulowany tłumik światłowodowy 0dB do 30dB ST FC LC SC
| Typ złącza: | ST/UPC, ST/APC |
|---|---|
| Zakres tłumika: | 1dB~30dB |
| Typ tłumika: | Modyfikacja |

