Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ indoor outdoor fiber optic cable ] mecz 236 produkty.
4port FDB Zewnętrzna światłowodowa skrzynka rozdzielcza Skrzynka rozdzielcza FTTH 1x4
| Tworzywo: | ABS, PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
48 rdzeniowa 32 portowa skrzynka zaciskowa FTTH światłowodowa z wymiarami 340*260*110mm do dystrybucji zewnętrznej
| Tworzywo: | Abs |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Złącze: | Sc |
Zewnętrzne skrzynki końcowe światłowodowe 24 porty wodoodporne IP65 z pojemnością spliczenia 120 włókien dla sieci FTTH
| Numer części: | KCO-NAP-0424B |
|---|---|
| Tworzywo: | ABS+PC |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
SM Monomode Światłowodowe szybkie złącze FC UPC APC FTTH Szybka aprobata RoHS
| Rodzaj złącza: | FC / APC, FCAPC |
|---|---|
| Dostępny kabel: | Kabel 2x3,0 stopy, kabel 0,9 mm, 3,0 mm |
| Kolor: | Czarny |
Złącze światłowodowe FC UPC do szybkiego montażu FTTH FC PC jednomodowe Trwałe
| Rodzaj złącza: | FC / APC, FCAPC |
|---|---|
| Dostępny kabel: | Kabel 2x3,0 stopy, kabel 0,9 mm, 3,0 mm |
| Kolor: | Czarny |
2port FDB Zewnętrzna skrzynka światłowodowa FTTH IP67 Wodoodporna skrzynka rozgałęźna 1x2
| Tworzywo: | ABS, PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
Płytka dystrybucyjna światłowodowa zewnętrzna z 24 portami IP65 przeznaczona do montażu ściennego lub bieguna FTTH 1x16 2x16 Splitter
| Tworzywo: | SMC, ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-SMC-0224X |
| Kolor: | biały, szary |
Zespół złącza światłowodowego FC Długość fali 1260 ~ 1650 nm dla kabla FTTH Drop
| Rodzaj złącza: | FC / APC, FCAPC |
|---|---|
| Dostępny kabel: | Kabel 2x3,0 stopy, kabel 0,9 mm, 3,0 mm |
| Kolor: | Czarny |
8-portowa zewnętrzna skrzynka światłowodowa do zakończeń z pojemnością 12 włókien i materiałem ABS+PC do zastosowań FTTH/FTTA
| Numer części: | KCO-NAP-0208W |
|---|---|
| Tworzywo: | ABS+PC |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
Zewnętrzne skrzynki terminale światłowodowe z 1x8 Mini Splitter i 12 pojemnością włókna do montażu FTTH na ścianie lub słupie
| Numer części: | KCO-NAP-0308D |
|---|---|
| Tworzywo: | ABS+PC |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |

