Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ optical fiber polishing machine ] mecz 64 produkty.
36 Łącznik Polerowanie Jig SPC Struktura FC UPC APC Włóknooptyczne łącznik Sprzęt szlifowania
| P/N.: | KCO-JIG-FC-36 |
|---|---|
| Stopień: | 0,3 dB, 3D |
| Zakres polerowania: | FC PC APC |
Złącze światłowodowe Ferrule Urządzenie do testowania zakłóceń 3D Maszyna do produkcji patchcordów
| P/N: | KCO-3D-2600 |
|---|---|
| Stopień: | 0,3 dB, 3D |
| Zakres polerowania: | wszelkiego rodzaju złącza |
Złącze światłowodowe FC UPC do szybkiego montażu FTTH FC PC jednomodowe Trwałe
| Rodzaj złącza: | FC / APC, FCAPC |
|---|---|
| Dostępny kabel: | Kabel 2x3,0 stopy, kabel 0,9 mm, 3,0 mm |
| Kolor: | Czarny |
Szybkozłącze światłowodowe SC do montażu w terenie Szybkozłącze światłowodowe wielomodowe FTTH
| P/N.: | KCO-SC-MM-55 |
|---|---|
| Kolor: | Beżowy |
| Strata wtrąceniowa: | 0,5dB |
Szybkozłącze światłowodowe SC APC FTTH G657 KCO-SCA-1803
| P/N.: | KCO-SCA-1803 |
|---|---|
| Kolor: | zielony |
| Strata wtrąceniowa: | 0,3dB |
FTTH Włókno optyczne kablów szybkiej montażu SC UPC APC szybki złącze 0,3dB
| P/N.: | KCO-YTTC-1 |
|---|---|
| Kolor: | zielony |
| Strata wtrąceniowa: | 0,2dB |
Łącznik Hot Melt na szybkozłączu światłowodowym SC / APC Green Color 0.2dB Strata wtrąceniowa
| P/N.: | KCO-SOC-SCA |
|---|---|
| Kolor: | zielony |
| Strata wtrąceniowa: | 0,2dB |
Złącze światłowodowe UPC SC o długości 60 mm FTTH GPON KCO-SCU-6001
| P/N.: | KCO-SCU-6001 |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Strata wtrąceniowa: | 0,5dB |
Przyrządy do światłowodów FTTx, ręczny miernik mocy optycznej światłowodu, miernik mocy ze źródłem lasera
| Moc źródła światła: | 10mw |
|---|---|
| Długość fali: | 850, 980, 1300, 1310, 1490, 1550um |
| Długość źródła światła: | 10 km |
SC / UPC Ftth Fast Złącze światłowodowe topliwe 0,9 mm Pigtail SOC Instalacja centrum danych
| P/N.: | KCO-SOC-SCU |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Strata wtrąceniowa: | 0,2dB |

