KABEL PATCH CPRI Z ZEWNĘTRZNYM WODOODPORNYM ZŁĄCZEM ŚWIATŁOWODOWYM FTTA DO STACJI BAZOWEJ 5G

May 13, 2022
najnowsze wiadomości o firmie KABEL PATCH CPRI Z ZEWNĘTRZNYM WODOODPORNYM ZŁĄCZEM ŚWIATŁOWODOWYM FTTA DO STACJI BAZOWEJ 5G

KOCENT OPTEC LIMITED jest liderem pasywnego produktu światłowodowego.Firma ma siedzibę w mieście Shenzhen w prowincji Guangdong w Chinach.

 

Kabel światłowodowy CPRI jest idealną konstrukcją do zastosowań w zewnętrznych kablach światłowodowych.Taki produkt może spełniać wymagania programu FTTA (światłowód do anteny) dla warunków zewnętrznych.Zwłaszcza w 3G, 4G, stacji bazowej (BBU do RRU).Kabel światłowodowy CPRI szybko staje się standardowym interfejsem złącza.

 

Zewnętrzne zespoły kabli CPRI LC Kabel FTTA CPRI jest idealną konstrukcją do zastosowań w zewnętrznych kablach światłowodowych.Taki produkt może spełniać wymagania programu FTTA (światłowód do anteny) dla warunków zewnętrznych.Zwłaszcza w 3G, 4G, stacji bazowej (BBU do RRU).Kabel światłowodowy CPRI szybko staje się standardowym interfejsem złącza.

Operatorzy sieci komórkowych są teraz bardziej niż kiedykolwiek zobowiązani do modernizacji infrastruktury sieciowej, aby nadążyć za ciągłym wzrostem przepustowości.Aby sprostać oczekiwaniom abonentów, wielu operatorów telefonii komórkowej przechodzi ze starszej infrastruktury typu „miedź do anteny” na infrastrukturę typu „światłowód z anteną” (FTTA).Ponadto, aby zwiększyć pojemność i zasięg dla usług LTE, wdrażają sieci rozproszonego systemu antenowego (DAS) i małe komórki.Producenci DAS coraz częściej używają protokołu CPRI jako interfejsu między stacjami bazowymi a stacjami czołowymi DAS.

 

Standard Common Public Radio Interface (CPRI) definiuje interfejs między sterowaniem urządzeniami radiowymi (REC) a urządzeniami radiowymi (RE).Często łącza CPRI są używane do przesyłania danych między lokalizacjami komórkowymi a stacjami bazowymi. Celem CPRI jest umożliwienie wymiany połączenia kablem miedzianym lub koncentrycznym między nadajnikiem radiowym (używanym na przykład do komunikacji telefonii komórkowej i zwykle umieszczonym w wieży) oraz stację bazową (zwykle znajdującą się na ziemi w pobliżu), dzięki czemu połączenie można nawiązać z odległą i wygodniejszą lokalizacją. To połączenie (często określane jako sieć Fronthaul) może być światłowodem do instalacji, w której wiele zdalnych stacji bazowych mogą być podawane.Ten światłowód obsługuje komunikację wielomodową i nie obsługuje komunikacji jednomodowej.Końcówka światłowodu jest połączona z urządzeniem nadawczo-odbiorczym zwanym wtykowym transceiverem o małej obudowie.

 

najnowsze wiadomości o firmie KABEL PATCH CPRI Z ZEWNĘTRZNYM WODOODPORNYM ZŁĄCZEM ŚWIATŁOWODOWYM FTTA DO STACJI BAZOWEJ 5G  0