Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
NSN DLC Kable światłowodowe 90 stopniowe Single / Mono CPRI Waterproof LC / UPC
Szczegóły Produktu
| Złącze 1 | LC, SC, MPO | Złącze 2 | LC, SC, MPO |
|---|---|---|---|
| Rdzeń | dupleks, 2 rdzenie | Utrata wtrąceniowa | 0,2dB |
| Strata zwrotu | 55 dB | Materiał osłony kabla | Pancerne, PCV, LSZH |
| Podkreślić | światłowodowe kable pigtailowe,warkoczyki z patchworkiem |
||
opis produktu
NSN DLC 90° Włóknooptyczny przewód patch - Wodaodporny CPRI w trybie pojedynczym/jednorodnym
Nokia NSN DLC 90° Single Mode Mono Mode CPRI FTTA Fiber Optic Patch Cord z wodoodpornością IP67, przeznaczony do zastosowań w trudnych warunkach środowiskowych w telekomunikacjach i przemyśle.
Przegląd produktu
KOCENT OPTEC LIMITED świadczy usługi OEM i ODM w zakresie kompleksowych rozwiązań dla kabli patch z włókna optycznego, specjalizujących się w działaniu na zewnątrz, w tym ODVA, NSN, PDLC, DLC, ODC, RRU, TPU, CPRI,Optitap, Mini SC i OM3/ OM4 przewody patch.
Kluczowe cechy
- IP67 wodoodporny NSN do standardowego kablu plastrów z pojedynczym modem światłowodowego SC/LC/FC/ST/E2000
- łącznik pod kątem 90° z kompatybilną z Nokia uszczelnieniem wodoodpornym
- Przekracza wymagania ODVA z oceną środowiskową IP66/67
- Kompatybilność standardu interfejsu IEC60603-7
- Projekt odporny na gryzoni, odporny na uszkodzenia w trudnych warunkach
- Konstrukcja wytrzymała i wytrzymała
Specyfikacje techniczne
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Złącze | Strona A: DLC/UPC w trybie pojedynczym z uruchomieniem Nokia NSN Strona B: ODVA, DLC, SC, ST, FC, MPO/MTP |
| Liczba włókien | Pozostałe urządzenia i urządzenia |
| Rodzaj włókna | SM (G.652D/G.657A), MM (OM1/OM2/OM3) |
| Materiały do kurtek | LSZH, OFNR, PVC, PE |
| Średnica kabla | 40,8 mm, 7,0 mm |
| Utrata wstawienia | ≤ 0,3 dB (PC/UPC/APC), ≤ 0,3 dB (UPC) |
| Strata zwrotu | ≥ 45 dB (PC/UPC), ≥ 55 dB (APC), ≥ 35 dB (UPC) |
| Temperatura pracy | -14°C do +85°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C do +85°C |
Wnioski
Włókno do anteny (FTTA):Systemy łączności komórkowej (GSM, UMTS, CDMA2000, TD-SCDMA, WiMAX, LTE) łączące stacje bazowe z odległymi jednostkami antenowymi.
Automatyka i okablowanie przemysłowe:Najwyższa niezawodność i bezpieczeństwo eksploatacji z mechaniczną i termiczną wytrzymałością w przypadku wstrząsów, wibracji i przypadkowego niewłaściwego użytkowania.
Systemy monitorowania:Kompaktny rozmiar i solidna konstrukcja kamer bezpieczeństwa, łatwa instalacja w obszarach trudnych do dostępu.
Budowa marynarki wojennej i okrętów:Wysoka odporność na korozję w wilgotnych i słonych środowiskach z żywotnością ponad 20 lat.
Wydanie:Systemy kabli mobilnych do instalacji tymczasowych podczas imprez sportowych, wyścigów i scenariuszy zagrożeń naturalnych.
Projektowanie butów NSN
Zdjęcia produktów
Usługi OEM/ODM
Dostępne na kable, torby opakowaniowe, etykiety i inne komponenty.
Opakowanie i wysyłka
Standardowe opakowania eksportowe z kartonami, drewnianymi pudełkami i drewnianymi paletami.
Polecane produkty

