Miejsce pochodzenia Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa KCO, Kocent Optec Limited
Orzecznictwo iSO9001, RoHS
Numer modelu KCO-H2295
Minimalne zamówienie Negocjacji
Cena negotiable
Szczegóły pakowania Karton, drewniana paleta
Czas dostawy 5 ~ 14 dni roboczych
Zasady płatności T/T, akredytywa
Możliwość Supply 5000 sztuk / tydzień
Szczegóły Produktu
Typ Rodzaj wewnętrzny Porty kablowe 4 porty
Średnica kabla 8.0 ~ 22.0 mm min. pojemność 4 rdzenie
Maksymalna pojemność 48 rdzeni Tworzywo PPR, ABS, PC, PP
Podkreślić
fiber optic splice enclosure
fibre optic splice closure
Zostaw wiadomość
opis produktu
KCO-H22120 Zewnętrzna skrzynia łącznikowa FTTH
2 w 2 w 12 w 24 w 48 w 96 w
Opis:
Cechy
  • Główna część wykonana jest z najwyższej jakości plastikowo-polikarbonatowych materiałów.
  • Kable optyczne wchodzące lub wychodzące z szafki mogą być podłączone lub odcięte.
  • Z funkcjami multipleksującymi i rozszerzającymi
Szybki szczegół:
Nazwa:Płytka obudowa z włókna optycznego typu w linii/horyzontalnej
Numer części:KCO-H22120
Rozmiar:460*200*120 mm
Poziom:około 1,8 kg
Port wejścia do kabla:4 porty
Pojemność włókien:144 rdzeni
Numer tacy do łączenia:maksymalnie 4 tacki
Materiał:PC
Średnica kabla:70,0-22,0 mm
Temperatura pracy:-40°C do 65°C
Opakowanie:10 sztuk/ karton
Zdjęcia produktów:
Główne części:
Nie, nie, nie.NazwaIlośćUżycieUwaga
1Korka1 zestawOchrona spliców kabli włókienniczych w całości
2Płytka do łączeniaMax.4 tacyWłókno naprawcze, ochrona cieplnie skurczalne przewody rękaw
3Fundacja1 zestawKabel stacjonarny, wzmocnione rdzeń i tacę
4Wyposażenie pieczęci1 zestawBezprzewodowe pomiędzy osłoną a dnem
5Wtyczka z wtyczki4 sztukiZamknięcie pustych portów
6Wyniki badania1 zestawPomiar ciśnienia, uszczelnienie inspekcyjneKonfiguracja przez użytkownika
Lista akcesoriów:
Nie, nie, nie.Nazwa akcesoriówIlośćUżycieWskazania
1Rury skurczalne cieplnieOchrona spliców włókienKonfiguracja według pojemności
2Krawat z nylonuPrzymocowanie włókien ochronną powłokąKonfiguracja według pojemności
3Taśma izolacyjna1 rolkaZwiększanie średnicy kabla włóknistego w celu łatwego mocowania
5Wisiający hak1 zestawDo użytku powietrznego
6Taśma do etykiet1 sztukęWłókno sygnałowe
7Włączacz1 sztukęZainstalować śruby muszli