144 rdzenie Fiber Optical Splice Closure Joint Box PC Materiał IP65 KCO-H22120 FTTH
Miejsce pochodzenia Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa KCO, Kocent Optec Limited
Orzecznictwo iSO9001, RoHS
Numer modelu KCO-H22120
Minimalne zamówienie Negocjacji
Cena negotiable
Szczegóły pakowania Karton, drewniana paleta
Czas dostawy 5 ~ 14 dni roboczych
Zasady płatności T/T, akredytywa
Możliwość Supply 5000 sztuk / tydzień
Szczegóły Produktu
Typ Rodzaj wewnętrzny Porty kablowe 4 porty
Średnica kabla 8.0 ~ 22.0 mm min. pojemność 4 rdzenie
Maksymalna pojemność 48 rdzeni Tworzywo PPR, ABS, PC, PP
Podkreślić
fiber optic splice enclosure
fiber optic joint closure
Zostaw wiadomość
opis produktu
KCO-H22120 FTTH 144 Rdzenia Włókno optyczne Zamknięcie łącza łącza
Zalety:
  • Wodotwórcze / przeciwtlenkowe
  • Odporny na działanie płomieni/ziemiosłup
  • Niska utrata wstawienia i utrata odbicia z tyłu
  • Dobra wymiana
  • Dobry trwałość
  • Wysoka stabilność temperatury.
  • Precyzyjny złącze
Temperatura pracy/przechowywania:-40 do +70°C
Szybki szczegół:
- Imię: Płytka obudowa z włókna optycznego typu w linii/horyzontalnej
- Numer części: KCO-H22120
- Rozmiar: 460*200*120 mm
- Waga: około 1,8 kg
- Port wejścia do kabla: 4 porty
- Pojemność włókien: 144 rdzeni
- Numer tacy: maksymalnie 4 tacki
- Materiał: PC
- Prężnica kabla: 70,0-22,0 mm
- Temperatura pracy: -40°C do 65°C
- Opakowanie: 10 sztuk/ karton
Zdjęcia produktów:
144 rdzenie Fiber Optical Splice Closure Joint Box PC Materiał IP65 KCO-H22120 FTTH 0
144 rdzenie Fiber Optical Splice Closure Joint Box PC Materiał IP65 KCO-H22120 FTTH 1
Główne części:
Nie, nie, nie. Nazwa Ilość Użycie Uwaga
1 Korka 1 zestaw Ochrona spliców kabli włókienniczych w całości
2 Płytka do łączenia Max.4 tacy Włókno naprawcze, ochrona cieplnie skurczalne przewody rękaw
3 Fundacja 1 zestaw Kabel stacjonarny, wzmocnione rdzeń i tacę
4 Wyposażenie pieczęci 1 zestaw Bezprzewodowe pomiędzy osłoną a dnem
5 Wtyczka z wtyczki 4 sztuki Zamknięcie pustych portów
6 Wyniki badania 1 zestaw Pomiar ciśnienia, uszczelnienie inspekcyjne Konfiguracja przez użytkownika
Lista akcesoriów:
Nie, nie, nie. Nazwa akcesoriów Ilość Użycie Wskazania
1 Rury skurczalne cieplnie Ochrona spliców włókien Konfiguracja według pojemności
2 Krawat z nylonu Przymocowanie włókien ochronną powłoką Konfiguracja według pojemności
3 Taśma izolacyjna 1 rolka Zwiększanie średnicy kabla włóknistego w celu łatwego mocowania
5 Wisiający hak 1 zestaw Do użytku powietrznego
6 Taśma do etykiet 1 sztukę Włókno sygnałowe
7 Włączacz 1 sztukę Zainstalować śruby muszli