3 w 3 wyjściach 6 portów Złącze światłowodowe 1414 Włókna IP 65 Outdoor FTTA KCO-H33120
Miejsce pochodzenia Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa KCO, Kocent Optec Limited
Orzecznictwo iSO9001, RoHS
Numer modelu KCO-H33120
Minimalne zamówienie Negocjacji
Cena negotiable
Szczegóły pakowania Karton, drewniana paleta
Czas dostawy 5 ~ 14 dni roboczych
Zasady płatności T/T, akredytywa
Możliwość Supply 5000 sztuk / tydzień
Szczegóły Produktu
Typ Rodzaj wewnętrzny Porty kablowe 6 portów
Średnica kabla 8.0 ~ 22.0 mm min. pojemność 12 rdzeni
Maksymalna pojemność 144 rdzenie Tworzywo PPR, ABS, PC, PP
Podkreślić
fiber optic splice enclosure
fibre optic splice closure
Zostaw wiadomość
opis produktu
KCO-H33120 3in 3out 6port Fiber Optics Splice Enclosure Box 144 Włókna IP 65 zewnętrzne
Opis:
  • Wykonana z materiału złożonego ABS, PC, ABS lub PC o wysokiej wytrzymałości.
  • Górno-dolne podział GPJ-A jest łukowy, poziomego typu.
  • 2, 4, 6, 8 sztuk wejście/wyjście
  • 2, 4, 6, 8 sztuk tac
  • 12 ~ 288 rdzeni łączna pojemność
  • Wzornictwo ze ślizgiem w zamku, tacy pod kątem otwarcia przekraczającym 90°
  • Rozmiar: 400 ((L) x 185 ((W) x 90 ((H) mm
  • Elastyczna zintegrowana uszczelka zapewnia dopasowanie do zaciskania
Charakterystyka:
  • FOSC nadaje się do ochrony spliców kabli włókienniczych w przejściu prostym i rozgałęzieniu.
  • Dobra odporność na korozję, anty-aging, anty-UV, ognioodporność, odporność na uderzenia.
  • Zapewnia długotrwałą niezawodność i użytkowanie w temperaturze otoczenia od -40 do +65 °C.
Szybki szczegół:
- Imię: Płytka obudowa z włókna optycznego typu w linii/horyzontalnej
- Numer części: KCO-H33120
- Rozmiar: 420*200*120 mm
- Waga: około 2,2 kg
- Port wejścia do kabla: 3 porty przywozowe i 3 portowe, 6 portów
- Pojemność włókien: 144 rdzeni
- Numer tacy: maks. 6 tac
- Materiał: PC
- Prężnica kabla: 70,0-22,0 mm
- Temperatura pracy: -40°C do 65°C
- Opakowanie: 10 sztuk/ karton
Zdjęcia produktów:
3 w 3 wyjściach 6 portów Złącze światłowodowe 1414 Włókna IP 65 Outdoor FTTA KCO-H33120 0
3 w 3 wyjściach 6 portów Złącze światłowodowe 1414 Włókna IP 65 Outdoor FTTA KCO-H33120 1
Główne części:
Nie, nie, nie.NazwaIlośćUżycieUwaga
1Korka1 zestawOchrona spliców kabli włókienniczych w całości
2Płytka do łączeniaMax.4 tacyWłókno naprawcze, ochrona cieplnie skurczalne przewody rękaw
3Fundacja1 zestawKabel stacjonarny, wzmocnione rdzeń i tacę
4Wyposażenie pieczęci1 zestawBezprzewodowe pomiędzy osłoną a dnem
5Wtyczka z wtyczki4 sztukiZamknięcie pustych portów
6Wyniki badania1 zestawPomiar ciśnienia, uszczelnienie inspekcyjneKonfiguracja przez użytkownika
Lista akcesoriów:
Nie, nie, nie.Nazwa akcesoriówIlośćUżycieWskazania
1Rury skurczalne cieplnieOchrona spliców włókienKonfiguracja według pojemności
2Krawat z nylonuPrzymocowanie włókien ochronną powłokąKonfiguracja według pojemności
3Taśma izolacyjna1 rolkaZwiększanie średnicy kabla włóknistego w celu łatwego mocowania
5Wisiający hak1 zestawDo użytku powietrznego
6Taśma do etykiet1 sztukęWłókno sygnałowe
7Włączacz1 sztukęZainstalować śruby muszli
8Odżywki1 torbaWysuszenie powietrza.
Usługa OEM/ODM:
Opakowanie:
Według Stardard Export Packing.
Karton, drewniana skrzynka, drewniana paleta.
3 w 3 wyjściach 6 portów Złącze światłowodowe 1414 Włókna IP 65 Outdoor FTTA KCO-H33120 2
Wysyłka:
  • Międzynarodowy ekspres, np. UPS, TNT, DHL itp.
  • Międzynarodowe loty lotnicze: CA, AA, EA itp.
  • Na morzu
3 w 3 wyjściach 6 portów Złącze światłowodowe 1414 Włókna IP 65 Outdoor FTTA KCO-H33120 3