IP67 Wodoodporne złącze światłowodowe Złącze FTTB KCO-H33120 12fo do 144fo 3 w 3 wyjścia
Miejsce pochodzenia Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa KCO, Kocent Optec Limited
Orzecznictwo iSO9001, RoHS
Numer modelu KCO-H33120
Minimalne zamówienie Negocjacji
Cena negotiable
Szczegóły pakowania Karton, drewniana paleta
Czas dostawy 5 ~ 14 dni roboczych
Zasady płatności T/T, akredytywa
Możliwość Supply 5000 sztuk / tydzień
Szczegóły Produktu
Typ Rodzaj wewnętrzny Porty kablowe 6 portów
Średnica kabla 8.0 ~ 22.0 mm min. pojemność 12 rdzeni
Maksymalna pojemność 144 rdzenie Tworzywo PPR, ABS, PC, PP
Podkreślić
fiber optic joint closure
fibre optic splice closure
Zostaw wiadomość
opis produktu
KCO-H33120 12fo Do 144fo 3input 3output Fiber Optical Splice Closure Joint Box
FTTB na zewnątrz IP67
Ogólny opis
Główne cechy
  • Doskonała wydajność mechaniczna
  • Doskonała odporność na starzenie się
  • Wysoka odporność na powietrze, wilgoć i uderzenia piorunów
  • Może być umieszczony w powietrzu lub pogrzebany w wozie.
Główne cechy
  • Wyroby z włókien
  • Do montażu ściennego
  • Pochowany bezpośrednio
Szybki szczegół:
Nazwa:
Płytka obudowa z włókna optycznego typu w linii/horyzontalnej
Numer części:
KCO-H33120
Rozmiar:
420*200*120 mm
Poziom:
około 2,2 kg
Port wejścia do kabla:
3 porty przywozowe i 3 portowe, 6 portów
Pojemność włókien:
144 rdzeni
Numer tacy do łączenia:
maks. 6 tac
Materiał:
PC
Średnica kabla:
70,0-22,0 mm
Temperatura pracy:
-40°C do 65°C
Opakowanie:
10 sztuk/ karton
Zdjęcia produktów:
Główne części:
Nie, nie, nie. Nazwa Ilość Użycie Uwaga
1 Korka 1 zestaw Ochrona spliców kabli włókienniczych w całości
2 Płytka do łączenia Max.4 tacy Włókno naprawcze, ochrona cieplnie skurczalne przewody rękaw
3 Fundacja 1 zestaw Kabel stacjonarny, wzmocnione rdzeń i tacę
4 Wyposażenie pieczęci 1 zestaw Bezprzewodowe pomiędzy osłoną a dnem
5 Wtyczka z wtyczki 4 sztuki Zamknięcie pustych portów
6 Wyniki badania 1 zestaw Pomiar ciśnienia, uszczelnienie inspekcyjne Konfiguracja przez użytkownika
Lista akcesoriów:
Nie, nie, nie. Nazwa akcesoriów Ilość Użycie Wskazania
1 Rury skurczalne cieplnie Ochrona spliców włókien Konfiguracja według pojemności
2 Krawat z nylonu Przymocowanie włókien ochronną powłoką Konfiguracja według pojemności
3 Taśma izolacyjna 1 rolka Zwiększanie średnicy kabla włóknistego w celu łatwego mocowania
5 Wisiający hak 1 zestaw Do użytku powietrznego
6 Taśma do etykiet 1 sztukę Włókno sygnałowe
7 Włączacz 1 sztukę Zainstalować śruby muszli