288 rdzeni światłowodowych Złącze przegubowe 8 portów 4 w 4 wyjściu PC materiał KCO-H44280
Miejsce pochodzenia Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa KCO, Kocent Optec Limited
Orzecznictwo iSO9001, RoHS
Numer modelu KCO-H44280
Minimalne zamówienie Negocjacji
Cena negotiable
Szczegóły pakowania Karton, drewniana paleta
Czas dostawy 5 ~ 14 dni roboczych
Zasady płatności T/T, akredytywa
Możliwość Supply 5000 sztuk / tydzień
Szczegóły Produktu
Typ Rodzaj wewnętrzny Porty kablowe 6 portów
Średnica kabla 8.0 ~ 22.0 mm min. pojemność 12 rdzeni
Maksymalna pojemność 144 rdzenie Tworzywo PPR, ABS, PC, PP
Podkreślić
fiber optic splice enclosure
fiber optic joint closure
Zostaw wiadomość
opis produktu
KCO-H44280 288 rdzeniowe złącze światłowodowe, 8 portów 4 wejścia 4 wyjścia, materiał PC
Szybki szczegół:
  • Nazwa: Puszka światłowodowa typu Inline/poziomego
  • Numer części: KCO-H33120
  • Rozmiar: 600*260*280mm
  • Waga: około 5,4 kg
  • Port wejścia kabla: 4 wejścia i 4 wyjścia, 8 portów
  • Pojemność włókien: 288 rdzeni
  • Liczba tackek spawów: maks. 6 tackek
  • Pojemność tacki spawów: 48 rdzeni
  • Materiał: PC
  • Średnica kabla: 7,0-22,0 mm
  • Temperatura pracy: -40℃ do 65℃
  • Opakowanie: 4 szt./karton
Główne cechy
  1. Zaawansowana konstrukcja wewnętrzna, dzięki czemu światłowód nie ulega tłumieniu
  2. Obudowa jest wystarczająco przestronna do zwijania i przechowywania włókien
  3. Zaprojektowano tacki spawów światłowodowych typu flip
  4. Promień krzywizny spełnia międzynarodowe standardy
  5. Łatwe i szybkie zwiększanie i zmniejszanie liczby tackek spawów
  6. Innowacyjne elastyczne zintegrowane uszczelnienie
  8. Z funkcją wielokrotnego ponownego użycia i rozszerzenia pojemności
  9. Z funkcją elektrycznego podłączania i odłączania dla kabli światłowodowych.
Specyfikacja produktu:
Nazwa produktu Złącze światłowodowe
Kolor czarny
Rdzenie 288 rdzeni
Uszczelki Uszczelnienie mechaniczne
Materiał PC
Konfiguracja wyjścia kabla z rury Do czterech kabli światłowodowych wychodzących z rury
Średnica portów (mm) 16~22mm