20mW 25mW Narzędzia światłowodowe 20km KCO-VFL-08-25 Lokalizator błędów wizualnych Czerwony laser Pen
Miejsce pochodzenia CHINY
Nazwa handlowa KCO, Kocent Optec Limited
Orzecznictwo ISO9001
Numer modelu KCO-VFL-08
Minimalne zamówienie Negocjacji
Cena negotiable
Szczegóły pakowania papierowa torba, karton
Czas dostawy 2 ~ 5 dni po otrzymaniu płatności
Zasady płatności T/T, Western Union, l/c
Możliwość Supply 200 000 sztuk / miesiąc
Szczegóły Produktu
P/N KCO-VFL-08 Długość badania <20 km
Moc wyjściowa 25mw Testowanie włókna Jednomodowy SM, wielomodowy MM
Waga 78g Wielkość 168 mm*27 mm
Podkreślić
akcesoria światłowodowe
narzędzia i sprzęt światłowodowy
Zostaw wiadomość
opis produktu
20km KCO-VFL-08-25 Włóknooptyczny lokalizator usterek wizualnych Rad Laser Pen 20mW 25mW