-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
KCO-H13-48ZG IP68 Łącznik do złącza światłowodowego Polemount Dome Typ pionowy
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | KCO, Kocent Optec Limited |
| Orzecznictwo | iSO9001, RoHS |
| Numer modelu | KCO-H13-48ZG |
| Minimalne zamówienie | Negocjacji |
| Cena | negotiable |
| Szczegóły pakowania | Karton, drewniana paleta |
| Czas dostawy | 5 ~ 14 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/T, akredytywa |
| Możliwość Supply | 5000 sztuk / tydzień |
| Typ | Typ kopuły, Typ poziomy | Porty kablowe | 1 na 3 wychodzi |
|---|---|---|---|
| Średnica kabla | 6,0 ~ 24,0 mm | min. pojemność | 6 rdzeni |
| Maksymalna pojemność | 48 rdzeni | Tworzywo | PPR, ABS, PC, PP |
| P/N | KCO-H13-48ZG | Kolor | Czarny |
| Podkreślić | światłowodowa osłona spawu,światłowodowa osłona spawu |
||
KCO-H13-48ZG IP68 24-rdzeniowa 48-rdzeniowa obudowa do spawania światłowodów, montowana na słupie, kopułowa, pionowa
Wytrzymała obudowa zapewnia odporność na ogień, starzenie, wodę, promieniowanie UV i wstrząsy, jednocześnie chroniąc spawy podczas ciągnięcia, skręcania i uderzeń.
Zapewnia długoterminową niezawodność i użytkowanie w temperaturach otoczenia od -40°C do +65°C.
Używany do bezpośredniego łączenia lub spawania włókien światłowodowych, w zastosowaniach napowietrznych, podziemnych, bezpośrednio zakopanych, ściennych, w studzienkach kablowych i kanałach.
Montowany na słupie, ścianie lub lince nośnej.
- Nazwa: Mini rozmiar obudowy do spawania światłowodów
- Typ: Kopułowy lub pionowy
- Numer części: KCO-H12-48ZG
- Rozmiar: 300*170mm
- Waga: 1,3 kg
- Port wejściowy kabla: 1 port
- Port wyjściowy kabla: 3 porty
- Pojemność włókien: 12 rdzeni
- Liczba tackek spawów: maks. 4 tacki
- Materiał: tworzywo PC/ABS/PP
- Średnica kabla: 2,0-18,0 mm
- Temperatura pracy: -30°C do 60°C
- Sposób montażu: na słupie, napowietrzny, podziemny, w linii rurociągu, ...
- Zastosowanie: Zewnętrzne
- Klasa wodoodporności: IP68
- Okres eksploatacji: >25 lat
- Świetne parametry mechaniczne
- Świetna odporność na starzenie
- Wysoka szczelność, odporność na wilgoć i wyładowania atmosferyczne
- Może być umieszczony z kablem napowietrznym lub zakopany w ziemi, umieszczony w rurociągu
- FTTX (FTTP, FTTH, FTTN, FTTC)
- Sieci lokalne (LAN)
- Urządzenia testowe
- CATV
- Analogowe/cyfrowe pasywne sieci optyczne (PON)
- Rozciąganie: korpus obudowy po uszczelnieniu napompowany do 60 kPa ± 5 kPa, wytrzymuje napięcie osiowe 1000 N przez 1 minutę, bez zmiany ciśnienia powietrza;
- Spłaszczanie: korpus obudowy jest uszczelniony i napompowany do 60 kPa ± 5 kPa, i może wytrzymać poziome ciśnienie równomierne 2000 N / 10 cm. Rura może wytrzymać 600 N / 10 cm bez zmiany ciśnienia powietrza.
- Uderzenie: obudowa po uszczelnieniu napompowana do 60 kPa ± 5 kPa, z wysokości 1,6 m na obudowę spada stalowa kula o masie 1 kg, trzy razy, obudowa nie pęka, ciśnienie bez zmian;
- Zginanie: obudowa po uszczelnieniu napompowana do 60 kPa ± 5 kPa, obciążenie zginające 150 N, kąt zginania ± 45°, 10 cykli, bez zmiany ciśnienia powietrza;
- Skręcanie: obudowa po uszczelnieniu napompowana do 60 kPa ± 5 kPa, moment obrotowy 50 Nm, kąt skrętu +90°, 10 cykli, bez zmiany ciśnienia powietrza;
- Wydajność uszczelniania: ciśnienie gazu 100 kPa ± 5 kPa, zanurzenie w kąpieli wodnej 15 minut, brak uciekających bąbelków, brak zmian po 24 godzinach ciśnienia;
- Rezystancja izolacji: głębokość wody 1,5 m, zanurzenie 24 godziny, rezystancja izolacji ≥ 2 * 104 MΩ;
- Wytrzymałość napięciowa: głębokość wody 1,5 m, zanurzenie 24 godziny, 15 kV DC przez 1 minutę bez przebicia, bez zjawiska łukowania;
- Test wysokotemperaturowy: obudowa po uszczelnieniu napompowana do 60 kPa ± 5 kPa, w temperaturze +60°C przez 2 godziny, obudowa bez deformacji, bez wycieków;
- Test niskotemperaturowy: obudowa uszczelniona napompowana do 60 kPa ± 5 kPa. Temperatura -40°C przez 2 godziny, obudowa bez deformacji, bez wycieków;
- Test cyklu temperaturowego: obudowa po uszczelnieniu napompowana do 60 kPa ± 5 kPa. -40°C każdy punkt stałej temperatury 2 godziny, trzy cykle, amplituda spadku ciśnienia ≤ 5 kPa.
| Pozycja | KCO-H13-48ZG |
| Rozmiar | 300*170mm |
| Materiał | PC |
| Waga | 1,3 kg |
| Średnica kabla. | 6-18mm |
| Włókna/tacka | 6 lub 12 |
| Maks. pojemność | 48 włókien |
| Opakowanie | 8 szt./karton/80*35*40cm/ 12,00 kg |
Jeśli chcesz pokazać własną markę LOGO na towarach, takich jak kabel, torba opakowaniowa, etykieta lub gdziekolwiek indziej. Nasza usługa OEM i ODM jest zawsze gotowa do tego. Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży, aby uzyskać najlepsze wsparcie.
- Zgodnie ze standardowym opakowaniem eksportowym.
- Karton, drewniana skrzynia, drewniana paleta.
- Ekspres międzynarodowy, taki jak UPS, TNT, DHL itp.
- Lotnictwo międzynarodowe: CA, AA, EA itp.
- Drogą morską
- Standardowy port morski eksportowy: Shenzhen, Hongkong, Ningbo
- Standardowe lotnisko eksportowe: Shenzhen, Hongkong, Hangzhou, Szanghaj

