Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
4-portowy mini kopułkowy splot światłowodowy FOSC 24 rdzenie Wodoodporny IP68
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | KCO, Kocent Optec Limited |
| Orzecznictwo | iSO9001, RoHS |
| Numer modelu | KCO-D13-48LX |
| Minimalne zamówienie | Negocjacji |
| Cena | negotiable |
| Szczegóły pakowania | Karton, drewniana paleta |
| Czas dostawy | 5 ~ 14 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/T, akredytywa |
| Możliwość Supply | 5000 sztuk / tydzień |
Szczegóły Produktu
| Typ | Typ kopuły, typ pionowy | Porty kablowe | 1 na 3 wychodzi |
|---|---|---|---|
| Średnica kabla | 6,0 ~ 24,0 mm | min. pojemność | 12 rdzeni |
| Maksymalna pojemność | 48 rdzeni | Tworzywo | PPR, ABS, PC, PP |
| P/N | KCO-D13-48LX | Kolor | Czarny |
| Podkreślić | osłona spawu światłowodowego,zamknięcie złącza światłowodowego |
||
opis produktu
4 port Mini FOSC Dome Fiber Optic Splice Closure 24core / Vertical Pipeline Buried Fiber Joint Box
Wprowadzenie
Zamknięcie światłowodowe stosowane jest w połączeniu i ochronie włókna.
Zewnętrzna część i część łącząca zamka wykonana są z plastiku polimerowego, więc ma następujące cechy:
- Doskonała wydajność mechaniczna
- Doskonała odporność na starzenie się
- Wysoka odporność na powietrze, wilgoć i opór uderzeniom piorunów
- Może być umieszczony w powietrzu lub pogrzebany w wozie.
Szybki szczegół:
- Nazwa: Mini Size Fiber Optic Splice Closure
- Typ: typ kopuły lub typ pionowy
- Numer części: KCO-D13-48LX
- Rozmiar: 340*180 mm
- Waga: 1,0 kg
- Port wejściowy kabla: 1 port
- Port wyjściowy kabla: 3 porty
- Pojemność włókien: 48 rdzeni
- Liczba tacy do spliczenia: maksymalnie 2 tacy
- Pojemność tacy: 24 włókna
- Materiał: PC/ABS/PP Plastic
- Średnica kabla: 6,0-24,0 mm
- Sposób instalacji: mocowanie na słupie, antenowe, podziemne, rurociąg, - Nie.
- Zastosowanie: zewnętrzne
- Wodoszczelność: IP68
- Czas trwania: > 25 lat
Cechy
- Typ kopuły, pionowe spliczenie włókien
- Łącznie 4 porty kablowe: 3 sztuky portów okrągłych i 1 sztuky portów owalnych
- 06 ~ 24 rdzenie całkowita pojemność, maks 4 tacy
- Elastyczna zintegrowana uszczelka zapewnia dopasowanie do zaciskania
- Obudowa zapewnia ognioodporność, wodoodporność i trzęsienie ziemi dla splic podczas obsługi
- Temperatura pracy: -40~+65 °C
Zastosowanie
- FTTX (FTTP, FTTH, FTTN, FTTC)
- System CATV
- Komunikacja światłowodowa
- Sprzęt do badań
- Konwergencja sieci światłowodowych
- Sieć dostępu światłowodowego
- Przekazywanie danych przez światłowód
- Przekazywanie wideo światłowodowe
- System multimedialny światłowodowy
- Włókno ethernet
- System konwersji fotoelektrycznej
Główne osiągnięcia:
- Rozciąganie: nadmuchany po uszczelnieniu 60KPa ± 5Kpa, może wytrzymać napięcie osiowe 1000N, utrzymać 1 min, bez zmiany ciśnienia powietrza;
- Płaskowanie: Całość pudełka jest zamknięta i napełniona w temperaturze 60 KPa ± 5 Kpa i może wytrzymać poziome jednolite ciśnienie 2000 N / 10 cm. Rura może wytrzymać 600 N / 10 cm bez zmiany ciśnienia powietrza.
- Uderzenie: po uszczelnieniu pudełka napełniacz 60KPa ± 5Kpa, w pudełku powyżej 1,6 kropli 1 kg stalowej kuli, uderzenie trzykrotnie, pudełko nie pęka, ciśnienie nie zmienia się;
- Zgięcie: po uszczelnieniu pudełko jest napełniające 60 KPa ± 5 Kpa, obciążenie napięcia 150 N, kąt gięcia ± 45°, 10 cykli, bez zmiany ciśnienia powietrza;
- Odwrót: po uszczelnieniu pudełko 60KPa ± 5KPa, moment obrotowy 50N.m, kąt skręcenia +90°, 10 cykli, bez zmiany ciśnienia powietrza;
- Wydajność uszczelniająca: ciśnienie gazu 100 kPa ± 5 kPa, kąpiel wodna przez 15 min, brak wycieku bąbelków, brak zmiany ciśnienia po 24 godzinach;
- Odporność izolacyjna: głębokość wody 1,5 m, zanurzenie 24h, odporność izolacyjna ≥ 2 * 104MΩ;
- Odporność na napięcie: głębokość wody 1,5 m, wchłanianie 24h, 15KV DC 1min bez awarii, brak pojawienia się łuku;
- Badanie wysokiej temperatury: po uszczelnieniu pudełko napełnione 60kPa ± 5kPa, w temperaturze + 60 °C przez 2 godziny, pudełko bez deformacji, bez wycieków;
- Badanie w niskich temperaturach: zamknięte pudełko napełniające 60kPa ± 5kPa. Temperatura -40 °C przez 2 godziny, pudełko bez deformacji, brak wycieków;
- Badanie cyklu temperatury: po uszczelnieniu pudełka napełnialna 60kPa ± 5kPa. -40 °C w każdym punkcie stała temperatura 2h, trzy cykle, amplituda spadku ciśnienia ≤ 5kPa.
Zdjęcia produktów:
![]()
![]()
![]()
Specyfikacja:
| Pozycja | KCO-D12-48SZ |
| Wielkość | 340*180 mm |
| Materiał | PP+włókno / PC / ABS |
| Waga | 10,00 kg |
| Cable Dia. | 6-18 mm |
| Włókna/płytki | 12 lub 24 |
| Maksymalna pojemność | 48 włókna |
| Opakowanie | 20 sztuk/karton/83*35*40 cm/ 22,00 kg |
Produkty pokrewne:
![]()
Usługa OEM/ODM:
Jeśli chcesz wyświetlić własne logo marki na towarach, takich jak kabel, torba, etykieta lub gdzie indziej. Nasza usługa OEM i ODM jest zawsze gotowa.Proszę skontaktować się z naszym zespołem sprzedaży, aby uzyskać najlepsze wsparcie.
Opakowanie:
- Według Stardard Export Packing.
- Karton, drewniana skrzynka, drewniana paleta.
Wysyłka:
- Międzynarodowy ekspres, np. UPS, TNT, DHL itp.
- Międzynarodowe loty lotnicze: CA, AA, EA itp.
- Na morzu
- Standardowy port morski eksportowy: Shenzhen, Hongkong, Ningbo
- Standardowe lotniska eksportowe: Shenzhen, Hongkong, Hangzhou, Szanghaj
Polecane produkty

