-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
FTTH 4 porty Fibra Optica Splice Enclosure Box 12fo 24fo 48fo FOSC Mini rozmiar
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | KCO, Kocent Optec Limited |
| Orzecznictwo | iSO9001, RoHS |
| Numer modelu | KCO-DM22-48LX |
| Minimalne zamówienie | Negocjacji |
| Cena | negotiable |
| Szczegóły pakowania | Karton, drewniana paleta |
| Czas dostawy | 5 ~ 14 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/T, akredytywa |
| Możliwość Supply | 5000 sztuk / tydzień |
| Typ | Typ kopuły, Typ poziomy | Porty kablowe | 1 na 3 wychodzi |
|---|---|---|---|
| Średnica kabla | 6,0 ~ 24,0 mm | min. pojemność | 6 rdzeni |
| Maksymalna pojemność | 48 rdzeni | Tworzywo | PPR, ABS, PC, PP |
| P/N | KCO-DM22-48LX | Kolor | Czarny |
| Podkreślić | światłowodowa osłona spawu,światłowodowa osłona spawu |
||
Pionowa miniaturowa skrzynka do spawania światłowodów FTTH 4-portowa / Pudełko FOSC 12fo 24fo 48fo
Wprowadzenie
Skrzynka przyłączeniowa kabla światłowodowego, znana również jako skrzynka przyłączeniowa kabla światłowodowego i lufa, jest miejscem, w którym kończy się kabel światłowodowy. Następnie jest on łączony z przełącznikiem optycznym za pomocą zwory światłowodowej, aby zapobiec starzeniu się materiału spowodowanemu przez ciepło, zimno, światło, tlen i mikroorganizmy w naturze. Posiada również doskonałą wytrzymałość mechaniczną.
Solidna obudowa i główna konstrukcja skrzynki przyłączeniowej kabla światłowodowego mogą wytrzymać najgorsze zmiany środowiskowe i jednocześnie pełnić rolę środka zmniejszającego palność. Efekt wodoodporności, dzięki czemu wibracje, uderzenia, naprężenia kabla, skręcanie itp. są chronione.
Złączka KCO-DM22-48LX wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, a mocna obudowa zapewnia odporność na ogień, starzenie, wodę, promieniowanie UV i wstrząsy, jednocześnie chroniąc spawy podczas ciągnięcia, skręcania i uderzeń.
KCO-DM22-48LX to miniaturowa złączka typu kopułkowego. Posiada 4 porty kablowe, 2 porty dla kabla wejściowego i 2 porty dla kabla wyjściowego. Maksymalna pojemność wynosi 48 rdzeni.
W pudełku można zainstalować 4 tacki, każda tacka ma pojemność 12 rdzeni.
Nadaje się do zastosowań zewnętrznych. Może być montowany na słupie, ścianie lub lince.
Zapewnia długoterminową niezawodność i użytkowanie w temperaturze otoczenia od -40°C do +65°C.
Używany do bezpośredniego łączenia lub spawania włókien kabla światłowodowego, w zastosowaniach napowietrznych, podziemnych, bezpośrednio zakopanych, ściennych, w studzienkach i kanałach.
Szybki szczegół:
| Nazwa: | Miniaturowa złączka światłowodowa |
| Typ: | Typ kopułkowy lub typ pionowy |
| Numer części: | KCO-DM22-48LX |
| Maksymalna pojemność: | 48 włókien |
| Liczba tacek spawalniczych: | maks. 4 tacki |
| Pojemność tacek na włókna: | 12 rdzeni |
| Port wejściowy kabla: | 2 porty |
| Port wyjściowy kabla: | 2 porty |
| Średnica kabla: | 2,0-18,0 mm |
| Rozmiar: | 320*160 mm |
| Waga: | 1,80 kg |
| Materiał: | Tworzywo PC/ABS/PP |
| Klasa wodoodporności: | IP65 |
| Zastosowanie: | Na zewnątrz |
| Temperatura pracy: | -30°C do 60°C |
| Sposób montażu: | montaż na słupie, napowietrzny, podziemny, w rurze, ... |
| Czas życia: | >25 lat |
Zastosowanie:
- Projekt światłowodowy.
- FTTX
- Sieci lokalne (LAN)
- CATV
- Analogowe/Cyfrowe Pasywne Sieci Optyczne (PON)
Cechy:
- Klasa wodoodporności: IP67
- Doskonałe parametry mechaniczne
- Doskonała odporność na starzenie
- Wysoka szczelność, odporność na wilgoć i uderzenia pioruna
- Może być umieszczony z kablem napowietrznym lub zakopany w ziemi, umieszczony w rurze
Główne parametry
- Rozciąganie: korpus pudełka po uszczelnieniu napompowany do 60KPa ± 5Kpa, wytrzymuje napięcie osiowe 1000N przez 1 minutę, bez zmiany ciśnienia powietrza;
- Spłaszczanie: korpus pudełka jest uszczelniony i napompowany do 60KPa ± 5Kpa, i może wytrzymać poziome ciśnienie równomierne 2000N / 10cm. Rura może wytrzymać 600N / 10cm bez zmiany ciśnienia powietrza.
- Uderzenie: pudełko po uszczelnieniu napompowane do 60KPa ± 5Kpa, w pudełku powyżej 1,6 upuszczenia stalowej kuli o wadze 1 kg, uderzenie trzy razy, pudełko nie pęka, ciśnienie bez zmian;
- Wytrzymałość na napięcie: głębokość wody 1,5 m, zanurzenie 24 godziny, 15KV DC 1 minuta bez przebicia, bez zjawiska łukowania;
- Test wysokotemperaturowy: pudełko po uszczelnieniu napompowane do 60kPa ± 5kPa, w temperaturze +60°C przez 2 godziny, pudełko bez deformacji, bez wycieków;
- Test niskotemperaturowy: pudełko uszczelnione napompowane do 60kPa ± 5kPa. Temperatura -40°C przez 2 godziny, pudełko bez deformacji, bez wycieków;
- Test cyklu temperaturowego: pudełko po uszczelnieniu napompowane do 60kPa ± 5kPa. -40°C każda temperatura stała 2 godziny, trzy cykle, amplituda spadku ciśnienia ≤ 5kPa.
- Zginanie: pudełko po uszczelnieniu napompowane do 60KPa ± 5Kpa, obciążenie rozciągające 150N, kąt zginania ± 45°, 10 cykli, bez zmiany ciśnienia powietrza;
- Odwracanie: pudełko po uszczelnieniu napompowane do 60KPa ± 5KPa, moment obrotowy 50N.m, kąt skrętu +90°, 10 cykli, bez zmiany ciśnienia powietrza;
- Wydajność uszczelniania: ciśnienie gazu 100kPa ± 5kPa, zanurzenie w kąpieli wodnej 1 5 minut, brak uciekających bąbelków, brak zmian po 24 godzinach ciśnienia;
- Rezystancja izolacji: głębokość wody 1,5 m, zanurzenie 24 godziny, rezystancja izolacji ≥ 2 * 104MΩ;
Zdjęcia produktu:
Produkty powiązane:
Usługa OEM/ODM:
Jeśli chcesz pokazać własne logo marki na towarach, takich jak kabel, torba opakowaniowa, etykieta lub gdziekolwiek indziej. Nasza usługa OEM i ODM jest zawsze gotowa do tego. Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży, aby uzyskać najlepsze wsparcie.
Pakowanie:
- Zgodnie ze standardowym opakowaniem eksportowym.
- Pudełko kartonowe, drewniane pudełko, drewniana paleta.
Wysyłka:
- Ekspres międzynarodowy, taki jak UPS, TNT, DHL itp.
- Lotniczy transport międzynarodowy: CA, AA, EA itp.
- Drogą morską
- Standardowy port morski eksportowy: Shenzhen, Hongkong, Ningbo
- Standardowe lotnisko eksportowe: Shenzhen, Hongkong, Hangzhou, Szanghaj

