-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
Optical ST Fiber Adapter Bare Fiber Adaptor Testing Insert Loss Fiber Pigtails
| Place of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Nazwa handlowa | kCO, Kocent Optec Limited |
| Orzecznictwo | ISO9001, RoHS |
| Model Number | ST/UPC, ST/APC |
| Minimum Order Quantity | Negotiation |
| Cena | negotiable |
| Packaging Details | PE bag, carton box, wooden pallet |
| Delivery Time | 2~5 working days |
| Zasady płatności | Western Union, T/T, L/C |
| Supply Ability | 50,000 pcs/month |
| Typ | ST/UPC, ST/APC | Tryb | tryb pojedynczy, SM |
|---|---|---|---|
| IL | 0,2dB | Kształt | Kwadratowy, okrągły |
| Czas wtyczki | >1000 razy | Średnica kabla. | 250um, 900um |
| Średnica ferruli | 123um ~ 127um | Umiejętność powtarzania | 0,2dB |
| Podkreślić | fibre optic adapter,fiber optic adaptor |
||
Adapter światłowodowy ST do światłowodu gołego, adapter do testowania, straty wtrącenia, pigtaile światłowodowe
Cechy:
- Może być wielokrotnego użytku
- Zgodny ze standardami RoHS
- Łatwy w instalacji i obsłudze
- Dostępne w wersji okrągłej i kwadratowej
- Stała dobra jakość potwierdzona powtarzalnymi testami
Zastosowania:
- Stała dobra jakość potwierdzona powtarzalnymi testami.
- Łatwy w instalacji i obsłudze.
- Może być wielokrotnego użytku.
- Zgodny ze standardami RoHS.
- Dostępne w wersji okrągłej i kwadratowej.
- Testowanie światłowodu na rolce.
- Test połączenia światłowodowego.
- Dwukierunkowa komunikacja podczas instalacji i konserwacji kabli światłowodowych.
- Naprawa awaryjna, tymczasowe połączenie i testowanie w projekcie światłowodowym.
Opisy:
Adapter do światłowodu gołego to specjalny typ złącza światłowodowego, który jest głównie używany do testowania strat wtrącenia pigtaili światłowodowych i innych urządzeń światłowodowych. Jest to jeden z niezbędnych elementów w zastosowaniach testowania światłowodów. Po podłączeniu światłowodu do adaptera światłowodowego można zakończyć testowanie strat wtrącenia drugiego końca lub całego światłowodu. Najbardziej godną uwagi cechą adaptera do światłowodu gołego jest jego wielokrotne użycie. Adapter do światłowodu gołego charakteryzuje się również szybkim i łatwym montażem, małym rozmiarem, trwałością i długą żywotnością. Nasza firma oferuje 5 typów adapterów do światłowodu gołego, w tym SC, FC, LC, ST, SMA, które mogą być używane ponad 1000 razy.
Zdjęcia produktu:
![]()
Specyfikacje:
| Kształt | Kwadratowy / Okrągły |
| Złącze | FC/UPC, FC/APC, SC/UPC, SC/APC, ST/PC, LC/UPC, LC/APC |
| Dotyczy światłowodu | SM i MM |
| Średnica ferruli | 123-127 um |
| Średnica zewnętrzna ferruli | 2,499 mm 1,249 mm |
| Średnica kabla | 250 um i 900 um |
| Strata wtrącenia | ≤0,20 dB |
| Powtarzalność | <0,2 dB |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 100 g |
| Czas podłączenia | >1000 razy |
| Temperatura pracy | -40°C ~ +85°C |
Usługa OEM/ODM:
Jeśli chcesz wyświetlić własne logo marki na towarach, takich jak kabel, torba opakowaniowa, etykieta lub gdziekolwiek indziej. Nie ma żadnego problemu. Nasza usługa OEM i ODM jest zawsze gotowa do tego.
Pakowanie:
Zgodnie ze standardowym opakowaniem eksportowym.
Pudełko kartonowe, pudełko drewniane, paleta drewniana.
Wysyłka:
- Ekspres międzynarodowy, taki jak UPS, TNT, DHL itp.
- Lotniczy międzynarodowy: CA, AA, EA itp.
- Drogą morską

