Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ abs box plc splitter ] mecz 185 produkty.
ABS Modular Single Mode SC/APC 1x8 1*8 1:8 Włókna optyczne PLC Splitter
| Typ pakietu: | Modułowe pudełko ABS |
|---|---|
| Długość: | 1,0m |
| Typ rozdzielacza: | 1*16 1x16 |
1x4 1:4 1*4 Kaseta typu ABS Box PLC Splitter LGX Insert Fiber Optic Splitters
| Typ pakietu: | Typ płytki LGX |
|---|---|
| Długość warkocza: | 0,3m |
| Typ rozdzielacza: | 1*4 1x4 1:4 |
CATV PLC Fiber Optic Splitter Coupler 2x16 Plastic Module SC UPC Connector
| Type: | 2x16 |
|---|---|
| Złącze: | SC/APC, SC/UPC |
| Średnica kabla: | 1,4 dB |
Corning PLC Fiber Optic Splitter 2x4 ABS Module with LC / APC Connector
| Typ: | 2x4 |
|---|---|
| Złącze: | SC/APC, LC/APC, SC/UPC |
| Błonnik: | 9/125 UM SMF-28E lub wyznaczanie klienta |
FTTX PLC Fiber Optic Splitter 1x2 2x2 / G657A Fiber Planar Lightwave Circuit Splitter
| Typ: | 1x2 |
|---|---|
| Długość włókna: | 0,3 ~ 1,5 m |
| Średnica kabla: | 0,9 mm |
Blockless 0.9 mm Fiber Optic Splitter 1X8 Un-connectorized With Fan Out Kits
| Typ: | 1x8 |
|---|---|
| Długość światłowodowa: | 1,0 m ~ 2,0 m |
| Średnica kabla: | 0,9 mm |
SC Adapter Fiber Optic Splitter 1X32, Fiber Optic Splitter 1:32 GPON
| Złącze: | SC/UPC lub dostosowane |
|---|---|
| IL: | 16.5db |
| RL: | > 55dB |
1 x 16 Blockless Low PDL Passive Optical Splitter Fiber Optic G675A , FTTH Splitter Insertion Loss
| Typ: | 1x16 |
|---|---|
| Długość światłowodowa: | 1,0m, 1,5m |
| IL: | < 14,0 dB |
1xN 2xN PLC Fiber Optic Splitter Bare Fiber Adapter For Local Area Networks
| Typ: | 1xn, 2xn |
|---|---|
| Długość światłowodowa: | 1,0m, 1,5m |
| PDL: | <0,2dB |

