Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ abs box plc splitter ] mecz 185 produkty.
Rozdzielacz światłowodowy Corning Single Mode 1:16, montowany w szafie rack, złącza SC/APC
| PDL: | 0,2dB |
|---|---|
| IL: | 13,5dB |
| Port: | od 1 do 16 |
FTTH GPON 1:16 Włóknooptyczny rozdzielnik 1X16 Kabel jednorzędowy LGX Kaseta
| RL: | > 55dB |
|---|---|
| IL: | 13,5dB |
| Typ włókna: | jednomodowe włókno Corning G657A1 lub dostosowane |
1:64 Moduł LGX G657A Rozdzielacz światłowodowy FTTH GPON PON 1x64 Port
| Typ włókna: | Tryb pojedynczy G657a1 |
|---|---|
| IL: | 20,5 dB |
| RL: | > 55dB |
1:8 Kabel światłowodowy rozdzielacz PON Rack Mount Patch Panel 1 do 8 Port SC APC UPC FC UPC
| Typ: | Typ montażu w stojaku 1U |
|---|---|
| IL: | 10.2 dB |
| Port: | 1 do 8 |
Planar Waveguide 1x2 PON GPON Splitter Optical Fiber 0.9mm 1.5m LSZH
| Typ: | 1x2 |
|---|---|
| Złącze: | SC/APC, LC/APC, FC/APC, SC/UPC, LC/UPC lub niestandardowe |
| Błonnik: | 9/125 UM SMF-28E lub wyznaczanie klienta |
Lszh Cover 1x4 2x4 G652D Fiber Optic Splitter With 0.3m Cable Length
| Typ: | 1x4, 2x4 |
|---|---|
| Długość włókna: | 0,3 ~ 1,5 m |
| Średnica kabla: | 0,9 mm |
ODF Fiber Optic Splitter 3U 4U Patch Panel System dystrybucji dla PLC
| Tworzywo: | Taśma stalowa/stop aluminium |
|---|---|
| Wysoki: | 3U |
| Typ rozdzielacza: | Typ mini rurki |
Rozdzielacz światłowodowy 4U do montażu w szafie Panel krosowy ODF 1 * 2 1 * 4 1 * 8 1 * 16 1 * 32 Typ LGX
| Tworzywo: | Taśma stalowa/stop aluminium |
|---|---|
| Wysoki: | 3U |
| Typ rozdzielacza: | Typ mini rurki |
GPON EPON FTTH 1x8 Multimode Fiber Optic Splitter , OM3 Optical Fiber Coupler 50/125
| Typ: | 1x8, 2x8 |
|---|---|
| Długość włókna: | 0,3 ~ 1,5 m |
| Średnica kabla: | 0,9 mm |
Mały rozmiar 0,3m Długość 1x4 Rozdzielacz światłowodowy ze złączem SC/APC do skrzynki terminalowej ODF ODB
| Typ pakietu: | Pudełko LGX |
|---|---|
| Długość: | 0,3m |
| Typ rozdzielacza: | 1*4 1x4 |

