Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ breakout fiber optic cable ] mecz 76 produkty.
Cassette 96 Cores Fiber Optic MPO MTP Patch Cord 1U 19" Patch Panel
| Connector 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Connector 2: | LC/UPC, LC/APC or customized |
| Size: | 480x245x1U |
Patchcord ODM MPO MTP 8 rdzeni LC / UPC Single Mode G652D Wytrzymały na GPTH FTTH
| Utrata wtrąceniowa: | 0,2dB |
|---|---|
| Rdzeń: | 9/125 |
| Złącze: | MPO |
Tłumik światłowodowy męski na żeński MPO APC 1dB 3dB 5dB 10dB 15dB 20dB Mały rozmiar
| Rodzaj złącza: | MPO |
|---|---|
| Zakres tłumika: | 1dB ~ 30dB |
| Rodzaj tłumika: | Typ męski na żeński |
Plastic Fibre MPO Adaptor / MPO Ferrule MPO Adapter For 40G Network Upgrade
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Durability: | 0.3dB |
| IL: | 0.3dB |
FTTH MPO MTP Patch Cord , MPO MTP Cassette with OM3 LC Duplex Adapter
| Connector 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Connector 2: | LC/PC or customized |
| Mode: | SM, OM2, OM3, OM4 |
Złącze żeńskie OM4 MPO MTP Patch Adaptery światłowodowe z fioletowym różowym kołnierzem
| materiał: | Z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Trwałość: | 0.3dB |
| IL: | 0.3dB |
Brak Moduł 1U MPO Przewód połączeniowy MTP MTP Montaż w stojaku kątowy LC OM3 OM4 Lekki
| Złącze 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Złącze 2: | LC / UPC, LC / APC lub niestandardowe |
| rozmiar: | 480x245x1U |
Włókno światłowodowe wielomodowe 50/125 Pigtail Złącze LC Simplex Pigtail
| Średnica kabla: | 0,9 mm |
|---|---|
| Złącze: | Wielomodowy LC |
| Tryb światłowodowy: | Wielomodowy 62,5/125 |
Single Mode MPO MTP Patch Cord z zielonym kolorem o długości fali 1260 ~ 1650nm
| materiał: | Z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Trwałość: | 0.3dB |
| IL: | 0.3dB |
SC MM OM3 Światłowód Pigtail Patch Cord Fanout 50/125 3m Typ SC
| Złącze: | Sc |
|---|---|
| Rdzeń: | 12 rdzeni |
| Okładka: | PCV, LSZH, ... |

