Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ breakout fiber optic cable ] mecz 76 produkty.
Zewnętrzna skrzynka przyłączeniowa światłowodu FTTH Skrzynka przyłączeniowa 2 w 2 wyjścia 12fo 24fo 48fo 96fo KCO-H22120
| typu: | Typ śródliniowy |
|---|---|
| Porty kablowe: | 4 porty |
| Średnica kabla: | 8,0 ~ 22,0 mm |
Zewnętrzny wodoszczelny kabel krosowy CPRI FTTA IP67 ODVA LC Duplex światłowodowy
| Pokrycie kabli: | LSZH, PE |
|---|---|
| Kolor kabla: | Czarny |
| Długość kabla: | 1 m, 50 m, 100 m lub niestandardowe |
LSZH Żółty MPO MTP Patch Patch 8 rdzeń 12 światłowodów Single Mode G657A2 Dostosowana długość
| Złącze: | MPO / APC |
|---|---|
| Błonnik: | OS1 |
| Okładka: | PVC, LSZH |
LAN WAN MPO MTP Breakout Cable Fiber Single Mode 9 / 125 12 Cores 24 Cores
| Type: | MPO, MTP |
|---|---|
| Other type: | LC, FC, SC |
| Mode: | Single mode 9/25 |
SC/UPC 12 fibers fanout fiber optic pigtail single mode mono mode optical pigtail 2.5m
| Złącze: | SC/UPC |
|---|---|
| Rdzeń: | 12 rdzeni |
| Okładka: | PCV, LSZH, ... |
MTP APC MPO MTP Patch Jumper Cable 1260 ~ 1650nm Długość fali Zastosuj dla CATV
| Złącze 1: | MPO |
|---|---|
| Złącze 2: | MPO, LC, SC, FC, ST |
| Błonnik: | 8, 12, 24 włókna |
ST APC Single Mode Fiber Optic Patch Cord Duplex Simplex Fiber do domu
| Złącze 1: | ST/APC |
|---|---|
| Złącze 2: | ST/APC, SC, ST, itp |
| Rdzeń: | Duplex, Simplex, Fan-out, Break-out |
Light Weight MPO MTP Patch Cord 192 Cores LC Strands , Fan Out Cable
| Connector 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Connector 2: | LC/UPC, LC/APC or customized |
| Size: | 480x245x1U |
MTP MPO Fiber Breakout Cable Loopback
| Type: | MPO, MPO/APC |
|---|---|
| Attenuation range: | 1~20dB |
| Insertion loss: | 0.2dB |
Patchcord światłowodowy jednomodowy 144 rdzeń 1U MPO MTP Panel krosowy do montażu w szafie
| Złącze 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Złącze 2: | LC / UPC, LC / APC lub niestandardowe |
| rozmiar: | 480x245x1U |

