Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fiber optic cable adapter ] mecz 500 produkty.
LC UPC Simplex Fiber Optic Cable 0.9mm PVC Cover , Fibre Optic Patch Cable
| Złącze: | LC/UPC |
|---|---|
| Rdzeń: | simplex lub 1 włókno |
| Okładka: | PCV |
Panel krosowy światłowodowy 19 cali, montowany w szafie rack, z wysuwaną szufladą i maksymalnie 192 adapterami LC Quad
| Złącze 1: | SC Simplex |
|---|---|
| Złącze 2: | LC Duplex |
| Rozmiar: | 485*300*2U |
Panel krosowy światłowodowy 1U 12 portów 19 cali SC Duplex z niestandardowym logo i usługą OEM ODM ze stali walcowanej na zimno
| Złącze 1: | Dupleks SC |
|---|---|
| Złącze 2: | LC Quad |
| Rozmiar: | 485*300*1U |
Jednostronnego Mono Mode Multi Mode Fiber Optic Patch Cord SMA Fiber Optic Cable Metal Ferrule
| Złącze 1: | SMA |
|---|---|
| Złącze 2: | SMA, SC, ST, itp |
| Rdzeń: | dupleks, simpleks |
5dB 15dB 20dB 25dB 30dB SC Adapter tłumiącego światłowodowego hybrydowego
| Typ złącza: | SC |
|---|---|
| Zakres tłumika: | 1dB~30dB |
| Typ tłumika: | Typ męski na żeński |
OM1 62,5 OM2 50/125 MPO Do 12 ST światłowodowy kabel wielomodowy o przedłużonej żywotności
| Złącze 1: | MPO |
|---|---|
| Złącze 2: | MPO, LC, SC, FC, ST |
| Błonnik: | 8, 12, 24 włókna |
Square FC Bare Fiber Adapter SXSM 123um - 127um Ferrule Diameter
| Type: | FC/UPC, FC/APC |
|---|---|
| Mode: | single mode, SM |
| IL: | 0.2db |
Square Metal Bare Fiber Adaptor FC/APC SXSM , Fibre Optic Adapter Quick Interconnect
| Type: | FC/APC |
|---|---|
| Mode: | single mode, SM |
| IL: | 0.2db |
FTTA FTTH Adapter światłowodowy Aqua Color Low Insertion Loss With Flange
| materiał: | Z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Trwałość: | 0.3dB |
| IL: | 0.3dB |
Jednomodowy adapter światłowodowy Automatyczna podwójna migawka LC / APC LC / UPC bez kołnierza
| typu: | LC / APC |
|---|---|
| materiał: | Z tworzyw sztucznych |
| Sposób Chanel: | duplex, 2 rdzenie |

