Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fiber optic cable adapter ] mecz 500 produkty.
12 rdzeni 24 rdzeni Adapter LC MPO MTP Połącznik światłowodowy Modularna kaseta do płyty patch
| Złącze 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Złącze 2: | LC/UPC, LC/APC lub dostosowane |
| Wielkość: | 480x245x1U |
Plastikowy duplex Dusty Cap Fit jednomodowy wielomodowy adapter SC Duplex
| typu: | Dusty Cap |
|---|---|
| materiał: | Z tworzyw sztucznych |
| Sposób Chanel: | Dupleks |
Światłowodowa karta sieciowa SC UPC Simplex z automatycznym zamknięciem Bez plastikowego kołnierza
| typu: | SC / APC |
|---|---|
| materiał: | Plastikowy |
| Chanel way: | 1 sposoby |
Patchcord jednomodowy Złącze światłowodowe APC Złącze tłumiące światłowód 10dB 15dB
| Rodzaj złącza: | MPO |
|---|---|
| Zakres tłumika: | 1dB~30dB |
| Typ tłumika: | Typ męski na żeński |
KCO-SCD-CAP-B Adapter Duplex Adapter Fit SC Duplex Adapter DX SC Cap Multimode OM2 OM3 OM4
| typu: | Dusty Cap |
|---|---|
| materiał: | Z tworzyw sztucznych |
| Sposób Chanel: | Dupleks |
Patch panel światłowodowy MPO MTP, kabel światłowodowy 144 światłowód 12 rdzeni
| Złącze 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Złącze 2: | LC / UPC, LC / APC lub niestandardowe |
| rozmiar: | 480x245x1U |
Włókna Optyczne tłumik MPO 8core 12core 16core 24core 36core Kobieta do mężczyzny dla centrum danych
| Rodzaj złącza: | MPO |
|---|---|
| Zakres tłumika: | 1dB ~ 30dB |
| Rodzaj tłumika: | Typ męski na żeński |
96fo Wysokiej Gęstości MPO Płytka do płatków z włókna optycznego 1U 19' Rack Mount Fiber Optic Termination Box
| Złącze 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Złącze 2: | LC/UPC, LC/APC lub dostosowane |
| Wielkość: | 480x245x1U |
12 24 MPO Optical Connector / MPO Fiber Optic Connector Single Mode Types
| Type: | MPO-MPO |
|---|---|
| Color: | Green, blue, beige, aqua |
| Insertion loss: | 0.2dB |
Plastic Optical Fiber Identifier , Fiber Optic Cable Identifier KCO - OFI400 With VFL
| Model: | KCO-OFI400 |
|---|---|
| Kabel: | 250um, 900m, 2,0mm, 3,0mm |
| Długość fali: | 800 ~ 1700 nm |

