Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fiber optic fittings ] mecz 181 produkty.
Corrosion Resistance 6 In 8 Out Fiber Optic Splice Enclosures KCO-Inline-68A
| Type: | Inline type, Horizontal type |
|---|---|
| Cable ports: | 6 in 8 out |
| Cable diameter: | 8.0~22.0mm |
6 In Port 8 Out Port Fiber Optic Splice Closure Box 96 Cores ABS + PC Hand Holes
| Type: | Inline type, Horizontal type |
|---|---|
| Cable ports: | 6 in 8 out |
| Cable diameter: | 8.0~22.0mm |
PC Material IP65 Spawarka światłowodowa KCO-H2295 Inline Type 2 In 2 Out 12fo
| typu: | Typ śródliniowy |
|---|---|
| Porty kablowe: | 4 porty |
| Średnica kabla: | 8,0 ~ 22,0 mm |
LC Connector Fiber Optical Polishing Fixture / 48 Pozycji Patch Cord LC PC Grinding Jig
| P/N: | KCO-JIG-LC-48 |
|---|---|
| Klasa: | 0,3 dB, 3D |
| Zakres polerowania: | LC PC UPC APC |
Aerial 1*8 PLC Fiber Optic Splitter Box Outdoor Waterproof KCO-GJS08 For FTTH GPON ABS PP
| Type: | Inline type |
|---|---|
| Cable ports: | 3 in 3 out |
| Cable diameter: | 8.0~22.0mm |
Poziome zamknięcie światłowodowe PC Materiał IP65 Skrzynia z przegrodami antenowymi KCO-H2295
| typu: | Typ śródliniowy |
|---|---|
| Porty kablowe: | 4 porty |
| Średnica kabla: | 8,0 ~ 22,0 mm |
IP67 Wodoodporne złącze światłowodowe Złącze FTTB KCO-H33120 12fo do 144fo 3 w 3 wyjścia
| typu: | Typ śródliniowy |
|---|---|
| Porty kablowe: | 6 portów |
| Średnica kabla: | 8,0 ~ 22,0 mm |
E2K Hybrid Male To Female Attenuator E 2000 APC 10dB 15dB 20dB 25dB Łatwe w obsłudze
| Typ złącza: | E2000 |
|---|---|
| Zakres tłumika: | 1dB~30dB |
| Typ tłumika: | Typ męski na żeński |
Uderzacz światłowodowy E2K APC UPC / E 2000 3dB 5dB 8dB
| Typ złącza: | E2000 |
|---|---|
| Zakres tłumika: | 1dB~30dB |
| Typ tłumika: | Typ męski na żeński |
KCO-CV015-144 5 portów 96 rdzeni
| Rodzaj: | Typ kopuły, typ pionowy |
|---|---|
| Porty kablowe: | Trzy na trzech. |
| Średnica kabla: | 6.0~18.0 mm |

