Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fiber optic fittings ] mecz 181 produkty.
FTTH w linii poziomych światłowodowych splice zamknięcia 2 4 rdzenia KCO-H0202-MK 1in 2out
| Rodzaj: | Rodzaj wewnętrzny |
|---|---|
| Porty kablowe: | 3 porty |
| Średnica kabla: | 2.0~5.0 mm |
36 portów 3D Pass FC UPC Światłowody Przyrządy do polerowania
| P / N: | KCO-4JIG-FCU-36 |
|---|---|
| Stopień: | 0,3 dB, 3D |
| Zakres polerowania: | Złącze SC / UPC |
Wysokiej gęstości 96fo 96core 19' 1U OM3 OM4 MPO MTP Terminal Fiber Optic Patch Panel Box
| Złącze 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Złącze 2: | LC/UPC, LC/APC lub dostosowane |
| Wielkość: | 480x245x1U |
Panel krosowy MPO MTP o wysokiej gęstości 19 cali z 96 włóknami w obudowie 1U do sieci światłowodowych o dużej gęstości
| Złącze 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Złącze 2: | LC Duplex |
| Rozmiar: | 480x245x1U |
MTRJ Fiber Optic Patch Cord, MT-RJ Multimode Duplex Fiber Optic Patch Cable
| Złącze 1: | MTRJ |
|---|---|
| Złącze 2: | MTRJ, SC, ST, itp |
| Rdzeń: | Dupleks |
Wielomodowe kable krosowe światłowodowe OM2 50/125 LC Uniboot LSZH PVC 10m 15m 20m 30m 40m
| Złącze 1: | Uniboot LC/UPC |
|---|---|
| Złącze 2: | Rozruch jednostki LC/UPC, Uniboot SC |
| Rdzeń: | 2 rdzenie |
LSHH SC / APC Patch światłowodowy LSZH PVC FTTH Auto Shutter Connector Anti Rotation Protection
| Złącze: | LSH SC / APC |
|---|---|
| Tryb: | Tryb pojedyńczy |
| Okładka: | PVC, LSZH |
1 * 16 2 * 16 SC DLC Zamknięcie światłowodowe, 1 w 4 out Wspólne zamknięcie światłowodowe
| typu: | Typ kopuły, rodzaj poziomy |
|---|---|
| Porty kablowe: | 1 na 6 wyjść |
| Średnica kabla: | 8,0 ~ 22,0 mm |
Wyrzuć kabel KCO-L925B 45mm FTTH Fiber Optic Mechanical Splicer Rep Quang
| P/N.: | KCO-L925B |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Strata wtrąceniowa: | 0,2dB |
Złącze światłowodowe Ferrule Urządzenie do testowania zakłóceń 3D Maszyna do produkcji patchcordów
| P/N: | KCO-3D-2600 |
|---|---|
| Stopień: | 0,3 dB, 3D |
| Zakres polerowania: | wszelkiego rodzaju złącza |

