Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
4 porty Vertical Fiber Optic Splice Closure / Dome Optical Fiber Splice Joint Box 12 24 36 48 72 96 włókna
| Place of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Nazwa handlowa | KCO, Kocent Optec Limited |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Model Number | SZ-JX005 |
| Minimum Order Quantity | Negotiation |
| Cena | negotiable |
| Packaging Details | carton box, wooden pallet |
| Delivery Time | 5~14 days after get payment |
| Zasady płatności | T/T, akredytywa |
| Supply Ability | 50,000pcs/month |
Szczegóły Produktu
| Typ | Pionowo, kopuła | Port kablowy | 4 |
|---|---|---|---|
| Tworzywo | PC (lub ABS, PP, PPR) | Średnica kabla | 7,0 mm ~ 22,0 mm |
| min. pojemność | 12 rdzeni | Maks. pojemność | 96 rdzeni |
| Model | SZ-JX005 | Rozmiar | 400x140mm |
| Podkreślić | fiber optic splice enclosure,fibre optic splice closure |
||
opis produktu
Pionowe zamknięcie do spawania światłowodów z 4 portami
Kopułkowe pudełko do łączenia światłowodów o pojemności 12, 24, 36, 48, 72, 96 włókien
Przegląd produktu
Oferujemy pionowe zamknięcia do spawania światłowodów od 6 do 288 rdzeni do połączeń kabli światłowodowych w projektach telekomunikacyjnych. Nadaje się do zastosowań napowietrznych, podziemnych, rurowych i studzienkowych z konfiguracjami portów wyjściowych kabla od 3 do 10 portów.
Szybka specyfikacja
| Numer części | SZ-JX005-x(fo) |
| Porty wejścia kabla | 4 porty |
| Pojemność włókien | 96 rdzeni |
| Wymiary | 400x140mm |
| Materiał | Tworzywo PC |
| Struktura uszczelnienia | Mechaniczne uszczelnienie gwintowane |
| Średnica kabla | 7,0-22,0 mm |
| Temperatura pracy | -40°C do 65°C |
Kluczowe cechy
- Dwukierunkowe wejścia i wyjścia kablowe
- Możliwość mocowania za pomocą elementów metalowych
- Wyraźne zarządzanie kablami światłowodowymi
- Korpus zamknięcia wykonany z materiału Super PC ze śrubami ze stali nierdzewnej
- Konstrukcja umożliwiająca ponowne otwarcie w celu konserwacji
Zastosowania
- Sieci telekomunikacyjne
- Sieci lokalne
- Instalacje napowietrzne, ścienne, bezpośrednio zakopywane
- Sieć dostępu FTTH
- Sieci CATV
Główne komponenty
| Komponent | Ilość | Zastosowanie | Uwagi |
|---|---|---|---|
| Pokrywa FOSC | 1 sztuka | Ochrona spawów kabli światłowodowych | 355 mm x 150 mm |
| Taca do spawania światłowodów (FOST) | Maks. 6 tac (luźne) Maks. 4 tace (taśmowe) | Mocowanie osłony termokurczliwej i trzymanie włókien | Luźne: 12, 24 rdzenie; Taśmowe: 6 sztuk |
| Taca na włókna | 1 sztuka | Trzymanie włókien z osłoną ochronną | |
| Podstawa | 1 zestaw | Mocowanie struktury wewnętrznej i zewnętrznej | |
| Pierścień plastikowy | 1 zestaw | Mocowanie między pokrywą FOSC a podstawą | |
| Złączka uszczelniająca | 1 sztuka | Uszczelnienie między pokrywą FOSC a podstawą | |
| Pierścienie uszczelniające do portów wejściowych/wyjściowych | 4 sztuki | Wewnętrzne uszczelnienie portów wejściowych/wyjściowych | Średnica 12,5 mm, kurczy się do 7 mm |
Akcesoria i narzędzia
| Akcesoria | Ilość | Zastosowanie |
|---|---|---|
| Osłona termokurczliwa | Dostosowane | Ochrona spawów światłowodowych |
| Opaska nylonowa | Dostosowane | Mocowanie włókien z osłoną ochronną |
| Klucz specjalny | 2 sztuki | Montaż i dokręcanie nakrętek |
| Taśma uszczelniająca | 1 rolka | Zwiększanie średnicy kabla światłowodowego |
| Osuszacz | 1 worek | Osuszanie powietrza wewnątrz zamknięcia |
Usługi OEM/ODM
Oferujemy kompletne usługi OEM i ODM, w tym drukowanie niestandardowego logo na produktach, torbach opakowaniowych, etykietach oraz pełną personalizację zgodnie z Państwa wymaganiami.
Pakowanie i wysyłka
Standardowe opakowanie eksportowe w kartonach, skrzyniach drewnianych lub paletach drewnianych. Opcje wysyłki obejmują ekspres międzynarodowy (UPS, TNT, DHL), fracht lotniczy międzynarodowy i fracht morski.
Polecane produkty

