Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fiber optic variable attenuator ] mecz 26 produkty.
Tłumik światłowodowy męski na żeński / LC MM 1dB 3dB 7dB 12dB 15 25dB Tłumik światłowodowy
| Typ złącza: | LC/PC, LC/UPC |
|---|---|
| Zakres tłumika: | 1dB~30dB |
| Typ tłumika: | Typ mocowania, typ adaptera, typ męski na żeński |
LC / UPC APC Plastic Fiber Optic Attenuator Kits Bulkhead Adapter 1dB - 30dB
| Typ złącza: | LC/UPC, LC/APC |
|---|---|
| Zakres tłumika: | 1dB~30dB |
| Typ tłumika: | Typ przegrody, adapter |
E2K UPC Wtyczka z atenuatorem światłowodowym stała Kobieta do mężczyzny E 2000 3dB 5dB 7dB 10dB 15dB
| Typ złącza: | E2000 |
|---|---|
| Zakres tłumika: | 1dB~30dB |
| Typ tłumika: | Typ męski na żeński |
Zmienny tłumik światłowodowy męski na żeński 0dB do 30dB / Regulowany tłumik światłowodowy
| Typ złącza: | Komputer PC APC LC/UPC |
|---|---|
| Zakres tłumika: | 1dB~30dB |
| Długość fali: | 1310, 1490, 1550, 1620nm |
FC Inline Optical Attenuator
| Connector type: | FC/APC-FC/APC |
|---|---|
| Attenuator type: | fix type, adapter type, inline atnt |
| Body Material: | Plastic |
2dB 5dB 10dB 20dB 30dB Atenuator światłowodowy SC APC Connector
| Typ złącza: | SC/APC |
|---|---|
| Zakres tłumika: | 1dB~30dB |
| Typ tłumika: | typ adaptera, typ męski na żeński |
Patchcord jednomodowy Złącze światłowodowe APC Złącze tłumiące światłowód 10dB 15dB
| Rodzaj złącza: | MPO |
|---|---|
| Zakres tłumika: | 1dB~30dB |
| Typ tłumika: | Typ męski na żeński |
Tłumik światłowodowy męski na żeński MPO APC 1dB 3dB 5dB 10dB 15dB 20dB Mały rozmiar
| Rodzaj złącza: | MPO |
|---|---|
| Zakres tłumika: | 1dB ~ 30dB |
| Rodzaj tłumika: | Typ męski na żeński |
LC / UPC Shutter Adapter światłowodowy Pełny kołnierz Single Mode MonoMode Niebieski kolor
| Rodzaj: | LC/UPC |
|---|---|
| Materiał: | Plastikowy |
| Sposób Chanel: | dupleks, 2 rdzenie |
FC - FC Variable Fiber Optic Attenuator , VOA Variable Optical Attenuator
| Connector type: | FC/APC-FC/APC |
|---|---|
| Attenuator type: | fix type, adapter type, inline atnt |
| Body Material: | Plastic |

