Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fiber optic variable attenuator ] mecz 26 produkty.
Fiber Optic Attenuator Kits
| Connector type: | LC/UPC, LC/APC |
|---|---|
| Attenuator range: | 1dB~30dB |
| Attenuator type: | Bulkhead type, adapter |
Single Mode Adjustment 30 dB Attenuator Low Return Loss For Fiber Optic CATV
| Typ złącza: | SC/UPC, SC/APC |
|---|---|
| Typ tłumika: | Modyfikacja |
| Materiał korpusu: | Plastikowy |
FC APC Single Mode Fiber Optic Attenuator Bulkhead Type High Precision
| Typ złącza: | FC/APC, FC/UPC |
|---|---|
| Zakres tłumika: | 1dB~30dB |
| Typ tłumika: | Typ przegrody, adapter |
7DB Fiber Optic Attenuator , LC Male To Female Fixed Optical Attenuator
| Typ złącza: | LC/PC, LC/UPC |
|---|---|
| Zakres tłumika: | 7DB |
| Typ tłumika: | Typ mocowania, typ adaptera, typ męski na żeński |
1000MW Fixed Type Lc Fiber Optic Attenuator Single Mode 3dB Telecom Standard
| Typ złącza: | LC/PC, LC/UPC |
|---|---|
| Zakres tłumika: | 3DB |
| Typ tłumika: | Typ męski na żeński |
Blue 10dB LC / UPC Optical Fiber Attenuation , Single Mode Attenuator With Square Dusty Cap
| Connector type: | LC/PC, LC/UPC |
|---|---|
| Attenuator range: | 10dB |
| Attenuator type: | Male to female type |

