Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fibr optic cable adapter ] mecz 275 produkty.
Wodoodporny terminal światłowodowy FTTH 4 porty Optyczna skrzynka rozdzielcza SC APC
| Materiał: | ABS |
|---|---|
| Numer części: | KCO-FDB-04-MK |
| Kolor: | szary |
Zewnętrzna skrzynka zaciskowa światłowodowa FTTH 4 rdzenie SC Port NAP Skrzynka przyłączeniowa
| Materiał: | ABS |
|---|---|
| Numer części: | KCO-FDB-04-MK |
| Kolor: | szary |
32 porty 48 rdzeni IP65 FTTH Optyczna skrzynka zaciskowa Dystrybucja FDB FAT Box
| Materiał: | ABS |
|---|---|
| Nr kat: | KCO-FDB-0348-MK |
| Kolor: | Biały |
FTTC Indoor 8 Cores Fo Fiber Optic Termination Box ITB Wall Mount
| Tworzywo: | stal, metal |
|---|---|
| Złącze: | ST, FC, LC, E2000 itp |
| Aplikacja: | kryty, światłowód do komputera, FTTC |
Outdoor 12 Ports FTTH GPON FTTB Optical Fiber Distribution Box KCO-FDB-12D
| Tworzywo: | ABS+PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
Indoor Fiber Optic Terminal Box , Drop Cable Protection Box Adapter Box 1 Cores SC / APC
| Tworzywo: | ABS |
|---|---|
| Port kablowy: | 2 porty kablowe |
| Adapter: | SC, LC, FC |
KCO-FTB16D Skrzynka końcowa światłowodowa na ścianie 16 portów dla FTTH z adapterem SC/APC i ogonem
| Tworzywo: | Taśma stalowa |
|---|---|
| Port kablowy: | 2 porty kablowe |
| rozłupnik: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x16 |
FTTH GPON Fiber Optic Din Rail Terminal Splice Box OM4 LC 24 Ports KCO-DINRAIL-LC-OM4-24
| Tworzywo: | Taśma stalowa |
|---|---|
| Port kablowy: | 1 porty kablowe |
| Porty adapterów: | 6 portu |
Outdoor Fiber Optic Cross Connect Cabinet SMC Steel IP67 72 cores 96 cores 144 cores 288 cores
| Material: | Steel |
|---|---|
| Insertion loss: | 0.15dB |
| Return loss: | 55dB |
4port FDB Zewnętrzna światłowodowa skrzynka rozdzielcza Skrzynka rozdzielcza FTTH 1x4
| Tworzywo: | ABS, PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |

