Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fibr optic cable adapter ] mecz 275 produkty.
SFP-GE-T 100m SFP Moduł nadajnika światłowodowego RJ45 1GE Miedź 1.25G
| Rodzaj: | Transceivery światłowodowe RJ45 |
|---|---|
| P/N: | KCO-FDB-04-MK |
| Rodzaj włókna: | FRP |
Wielomodowe kable krosowe światłowodowe OM2 50/125 LC Uniboot LSZH PVC 10m 15m 20m 30m 40m
| Złącze 1: | Uniboot LC/UPC |
|---|---|
| Złącze 2: | Rozruch jednostki LC/UPC, Uniboot SC |
| Rdzeń: | 2 rdzenie |
48 Cores LC Duplex 1U Drawer Network Termination Box , Rack Mountable Fibre Termination Panel
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
|---|---|
| Strata zwrotu: | 55 dB |
| Złącze: | LC Duplex |
Indoor Rack Mountable Fiber Optic Terminal Box For FTTH GPON EPON
| Tworzywo: | Taśma stalowa |
|---|---|
| Port kablowy: | 2 porty kablowe |
| Porty adapterów: | 12 portu |
3in 3out do 96 włókien FOSC-106-96F
| Rodzaj: | Rodzaj wewnętrzny |
|---|---|
| Porty kablowe: | 6 portów, 3 wejścia i 3 wyjścia |
| Średnica kabla: | 8.0 ~ 22.0 mm |
Fibre Termination Box ODF Unit Fiber Optic Patch Panel Rack Mount 96 Cores 4U
| Szerokość: | 19'' |
|---|---|
| Wysoki: | 1U, 2U, 3U, 4U |
| Tworzywo: | Stal |
Splitter Cable Optical Termination Box , Fibre Termination Panel 3 In 1 FTB
| Pojemność: | 96 włókien |
|---|---|
| Funkcjonować: | 3 w 1 |
| Tworzywo: | Stal |
Zewnętrzne skrzynki terminale światłowodowe z 1x8 Mini Splitter i 12 pojemnością włókna do montażu FTTH na ścianie lub słupie
| Numer części: | KCO-NAP-0308D |
|---|---|
| Tworzywo: | ABS+PC |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
OEM ODM Włóknooptyczna ramka dystrybucyjna ODF 2.0m 576/720 Rdzenie z 12fo Splice Tray dla centrum danych
| Tworzywo: | Taśma stalowa |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata powrotu: | 55 dB |
24 Ports Slide Type Fiber Optic Patch Panel With Single Mode FC Adapter / FC Pigtail
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
|---|---|
| Strata zwrotu: | 55 dB |
| Złącze: | FC |

