Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ ftth fast connector ] mecz 129 produkty.
SC / UPC Fiber Optic Fast Connector
| Connector type: | SC/UPC |
|---|---|
| Cable available: | 3.0mm cable, ftth cable |
| Color: | blue |
SC Single Mode Fiber Optic Fast Connector Long Boot 3.0 mm for FTTH Cable
| Typ złącza: | SC/UPC |
|---|---|
| Dostępny kabel: | Kabel 3,0 mm, kabel ft |
| Kolor: | niebieski |
Szybkie złącze światłowodowe Viettel FTTH SC UPC IL 0.3dB Pass 3D Naprężenie światłowodu 4N
| P/N.: | KCO-SC-55-SCU |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Strata wtrąceniowa: | 0,3dB |
CATV FTTH SC PC Fiber Optic Fast Connector , Quick Assembly Connector
| Typ złącza: | SC/UPC |
|---|---|
| Dostępny kabel: | Kabel 3,0 mm, kabel ft |
| Kolor: | niebieski |
SM 9/125 Fiber Optic Fast Connector LC UPC Un Polished Fiber To The Home
| Typ złącza: | LC/UPC |
|---|---|
| Dostępny kabel: | Kabel 2x3.0 ftth |
| Kolor: | niebieski |
Złącze światłowodowe UPC SC o długości 60 mm FTTH GPON KCO-SCU-6001
| P/N.: | KCO-SCU-6001 |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Strata wtrąceniowa: | 0,5dB |
Złącze światłowodowe ONU 60 mm SC APC FTTH KCO-SCA-6001
| P/N.: | KCO-SCA-6001 |
|---|---|
| Kolor: | zielony |
| Strata wtrąceniowa: | 0,5dB |
0.9 mm Cable Fiber Optic Fast Connector , CATV Indoor SC Fast Connector
| Typ złącza: | SC/UPC |
|---|---|
| Dostępny kabel: | 0Kabel 0,9 mm |
| Kolor: | niebieski |
Złącze światłowodowe OD0.9mm LC UPC FTTH Field Installable
| P/N.: | KCO-OFC-LCA-0.9 |
|---|---|
| Kolor: | zielony |
| Strata wtrąceniowa: | 0,5dB |
Szybkozłącze światłowodowe FTTH FTTA SC UPC o długości 60 mm
| P/N.: | KCO-YTTC-1 |
|---|---|
| Kolor: | zielony |
| Strata wtrąceniowa: | 0,2dB |

