Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ ftth fast connector ] mecz 129 produkty.
SC UPC APC 0,9 mm 2,0 mm 3,0 mm łącznik do włókna optycznego patch Cord Pigtail
| Typ złącza: | SC |
|---|---|
| Rodzaj polerowania: | UPC APC |
| Strata wtrąceniowa: | 0,2dB |
SC/UPC do SC/UPC FTTH światłowód jednomodowy 2 rdzenie kabel krosowy
| Złącze 1: | Dupleks SC/UPC |
|---|---|
| Złącze 2: | Dupleks SC/UPC |
| Długość kabla: | 3 m, 5 m, dostosowane |
FTTH Drop Fiber Patch Cable SC To SC Ostrzegawczy płomienia Niski Dym Zero Halogen
| Złącze 1: | SC/UPC Simplex |
|---|---|
| Złącze 2: | SC/UPC Simplex |
| Typ włókna: | Pojedynczy tryb |
Kabel krosowy światłowodowy FTTH SC/APC-SC/APC jednomodowy simplex czarny kolor LSZH
| Złącze: | SC/APC |
|---|---|
| Tryb: | Pojedynczy tryb |
| Rdzeń: | simplex lub 1 włókno |
FTTH FC SC LC ST Fiber Optic Quick Connector FAC Fiber Fixed Length Tools
| Tworzywo: | plastikowy |
|---|---|
| Kolor: | Czarny, niebieski |
| Aplikacja: | Obsługa FTTH, CATV |
FTTH Drop Cable Stripper / Fiber Optic Tools Drop Cable Crimping Tools CP-FB01 FTTH CATV
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Zastosowanie: | FTTH, CATV |
| Wielkość: | 30x110x20 mm |
Patchcord ODM MPO MTP 8 rdzeni LC / UPC Single Mode G652D Wytrzymały na GPTH FTTH
| Utrata wtrąceniowa: | 0,2dB |
|---|---|
| Rdzeń: | 9/125 |
| Złącze: | MPO |
19 cali 2U 48 portów SC Simplex LC Duplex Fiber Optic Patch Panel Box z konstrukcją ze stali walcowanej na zimno
| Złącze 1: | SC Simplex |
|---|---|
| Złącze 2: | LC Duplex |
| Rozmiar: | 485*300*2U |
4U szuflada typ 96 portów stojak montaż światłowodowy skrzynka końcowa z 485 * 300 * 4U wymiarów
| Złącze 1: | SC Simplex |
|---|---|
| Złącze 2: | LC Duplex |
| Rozmiar: | 485*300*4U |
1x32 Splitter światłowodowy PLC Mini 0,9 mm 1,0 m Pigtail SC / APC Do zamknięcia skrzynki rozdzielacza
| Tworzywo: | Typ rurki ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Długość: | 1,0 m (fabrycznie) |
| Typ rozdzielacza: | 1*32 1x32 |

