Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ optical fibre cable connectors ] mecz 292 produkty.
Kabel przyłączeniowy FTTH światłowodowy patchcord SC/UPC-SC/APC jednomodowy dupleksowy Sm Dx Patch Cord
| Złącze 1: | Dupleks SC/UPC |
|---|---|
| Złącze 2: | Dupleks SC/APC |
| Typ włókna: | Tryb pojedynczy G657a1 |
SC UPC APC 12 kolorystyczne PVC Włókno optyczne Pigtail Single Mode FTTH Włókno do domu SC Typ
| Złącze: | SC/UPC |
|---|---|
| Rdzeń: | 12 rdzeni |
| Okładka: | PCV, LSZH, ... |
SC MM OM3 Światłowód Pigtail Patch Cord Fanout 50/125 3m Typ SC
| Złącze: | Sc |
|---|---|
| Rdzeń: | 12 rdzeni |
| Okładka: | PCV, LSZH, ... |
12 włókien MM LC Pigtail Fiber Optic, Optical Fiber Pigtail Multimode Local Area Network
| Złącze: | LC/APC |
|---|---|
| Rdzeń: | 12 rdzeni |
| Okładka: | LSZH, ... |
FTTA MPO MTP Wodotwórcze światłowodowe w drzwiach zewnętrznych MPO do SC
| Złącze 1: | MPO MTP |
|---|---|
| Złącze 2: | FC, LC, SC, ST, E2000, ... |
| Rdzeń: | 4 6 8 12 16 24 rdzenie |
FTTA Telecom Station CPRI DLC Pancerna Ochrona Przekraczania Włókna Optycznego
| Pokrycie kabli: | LSZH, PE |
|---|---|
| Kolor kabla: | Czarny |
| Długość kabla: | 1 m, 50 m, 100 m lub niestandardowe |
2000m 4,8mm 2-żyłowy światłowodowy przewód krosowy FTTA z zewnętrznym płaszczem LSZH i stalową szpulą
| Złącze 1: | ST/UPC, ST/APC, ST MM |
|---|---|
| Złącze 2: | FC, LC, SC, ST, E2000, ... |
| Rdzeń: | 2 rdzenie |
Przewód optyczny optyczny optyczny optyczny optyczny optyczny optyczny optyczny optyczny
| Strata zwrotu: | 55 dB |
|---|---|
| Złącze 1: | St |
| Średnica kabla: | 3 mm, 2 mm |
FC/APC do FC/APC Jednopodobny kabel do płatków włókienniczych Simplex / Mode Conditioning Fiber Optic Patch Cord
| Złącze 1: | FC/APC |
|---|---|
| Złącze 2: | FC/APC |
| Rdzeń: | 1 włókna lub simplex |

