Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ optical fibre cable connectors ] mecz 292 produkty.
PVC LSZH TPU Fiber Patch Cords MU UPC APC Optical Jumpers SM G657A1 Duplex Simple
| Złącze 1: | MU/UPC |
|---|---|
| Złącze 2: | SC, LC, FC, ST, DIN, E2000, ... |
| Liczba błonnika: | simpleks, duplex, wielowłóknowy |
Multimode MPO MTP Patch Cord Fibre Optical Adapter OM3 OM4 OM5 0.3dB Trwałość
| materiał: | Z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Trwałość: | 0.3dB |
| IL: | 0.3dB |
ST multimode OM2 multifibers fanout fiber optic pigtails 12 cores fibers 3m
| Złącze: | St |
|---|---|
| Rdzeń: | 12 rdzeni |
| Okładka: | PCV, LSZH, pancerne, dostosowane |
LC / UPC Uniboot Single Mode 9/125 Patch światłowodowy 1m 3m 5m LSZH
| Złącze 1: | Uniboot LC/UPC |
|---|---|
| Złącze 2: | Pudełko LC/UPC |
| Rdzeń: | Dupleks |
Quick Connect Fiber Optic Connectors
| Connector type: | LC/UPC |
|---|---|
| Cable available: | 2x3.0 ftth cable |
| Color: | blue |
Field Installable Fiber Optic Connector
| Connector type: | SC/APC |
|---|---|
| Cable available: | 0.9mm indoor cable |
| Color: | green |
Szybkozłącze światłowodowe RoHS FC APC, szybkozłącze SM G765D G657A G657B
| Rodzaj złącza: | FC / APC, FCAPC |
|---|---|
| Dostępny kabel: | Kabel 2x3,0 stopy, kabel 0,9 mm, 3,0 mm |
| Kolor: | Czarny |
Szybkozłącze światłowodowe jednomodowe FTTA FTTB FTTO Czarny do kabla opadowego FTTH
| Rodzaj złącza: | FC / APC, FCAPC |
|---|---|
| Dostępny kabel: | Kabel 2x3,0 stopy, kabel 0,9 mm, 3,0 mm |
| Kolor: | Czarny |
SM Monomode Światłowodowe szybkie złącze FC UPC APC FTTH Szybka aprobata RoHS
| Rodzaj złącza: | FC / APC, FCAPC |
|---|---|
| Dostępny kabel: | Kabel 2x3,0 stopy, kabel 0,9 mm, 3,0 mm |
| Kolor: | Czarny |
Zespół złącza światłowodowego FC Długość fali 1260 ~ 1650 nm dla kabla FTTH Drop
| Rodzaj złącza: | FC / APC, FCAPC |
|---|---|
| Dostępny kabel: | Kabel 2x3,0 stopy, kabel 0,9 mm, 3,0 mm |
| Kolor: | Czarny |

