Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ optical fibre cable ] mecz 472 produkty.
Multimode Fiber Optic Connectors
| Type: | LC/UPC, LC/APC, LC/PC |
|---|---|
| Insertion loss: | 0.2dB |
| Mode: | Multimode, MM, single mode, SM, Mono mode |
MTRJ łączniki światłowodowe, Multimode łączniki światłowodowe MT-RJ
| Typ: | MTRJ |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | 0,2dB |
| Tryb: | Wielomodowy, MM |
Pionowe zamknięcie złącza światłowodu FOSC 6 12 24 Rdzeń 1 w 2 wyjściach KCO-H12-48SZ
| typu: | Typ kopuły, typ poziomy |
|---|---|
| Porty kablowe: | Wyjście 1 na 2 |
| Średnica kabla: | 6,0 ~ 18,0 mm |
Złącza światłowodowe wielomodowe SMA 906 ze złączem metalowym
| Typ: | SMA |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | 0,2dB |
| Tryb: | Wielomodowy, MM |
Zarówno taśma stalowa pokryta kopolimerem ze stali kolorowej PE, jak i kable światłowodowe
| aplikacji: | Produkcja kabli |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-0,35 mm, dostosowane |
| Szerokość: | 12 mm-600 mm |
Obudowa łącznika światłowodowego LC/UPC Single Mode Simplex For 2.0 3.0 Fiber Patch Cables
| Typ: | LC/APC, LC/UPC, LC/PC |
|---|---|
| Tryb: | Tryb wielomodowy, MM, tryb pojedynczy, SM, tryb mono |
| Strata wtrąceniowa: | 0,2dB |
FC APC Mono Mode Fiber Optic Pigtail Cables 0.9mm 1.5m LSZH Cover
| Złącze: | Tryb pojedynczy FC/APC |
|---|---|
| Rdzeń: | simplex lub 1 włókno (12 kolorów) |
| Okładka: | LSZH |
Kabel krosowy światłowodowy 4-rdzeniowy 50/125um, tłumienie wtrąceniowe 0,2dB, do szybkiej transmisji danych
| Złącze 1: | ST/UPC, ST/APC, ST MM |
|---|---|
| Złącze 2: | FC, LC, SC, ST, E2000, ... |
| Rdzeń: | 2 rdzenie |
Odporne na gryzonie kable krosowe światłowodowe E2000 do SC simplex, pancerne, kable krosowe światłowodowe
| Złącze 1: | E2000 |
|---|---|
| Złącze 2: | Sc |
| Rdzeń: | Simplex |

