Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ optical fibre cable ] mecz 472 produkty.
Złącze światłowodowe MU APC / Złącza światłowodowe MU UPC
| Typ: | SMA |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | 0,2dB |
| Tryb: | Wielomodowy, MM |
Un-assebly ST Optical Fiber Connectors 98N Pull Strength Mono Mode 0.9 3.0 mm
| Typ: | ST/UPC |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Strata wtrąceniowa: | 0,2dB |
144core SM Monomode High Desity Rack Mount Optical Fiber MPO MTP Patch Panel Rack Mount Box
| Złącze 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Złącze 2: | LC/UPC, LC/APC lub dostosowane |
| Wielkość: | 480x245x1U |
Złącza światłowodowe FTTH FC w trybie mono do światłowodowych kabli krosowych SM MM
| Typ: | FC |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | 0,2dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
Single Mode Fiber Optic Connectors / Fiber Optic SC Connector Pre Assemly
| Typ: | Sc |
|---|---|
| Kolor: | Zielony, niebieski, beżowy |
| Strata wtrąceniowa: | 0,2dB |
Plastic Optical SC UPC Fiber Connector 0.2dB low insertion loss with ISO9001
| Type: | SC/UPC |
|---|---|
| Color: | Blue |
| Insertion loss: | 0.2dB |
FTTH CATV ST / APC Type Fiber Optic Connector Twist Lock With 2.5 MM Ferrule
| Typ: | ST/APC |
|---|---|
| Kolor: | zielony |
| siła ciągnięcia: | 98N |
Zestaw obudowy złączy światłowodowych SM SC / APC Simplex 0,2dB o niskiej stracie wtrąceniowej z RoHS
| Typ: | SC/APC |
|---|---|
| Kolor: | zielony |
| siła ciągnięcia: | 98N |
Złącza światłowodowe DIN z ferrulem ceramicznym do DIN patch cord DIN pigtail
| Rodzaj: | DIN/UPC |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Strata wtrąceniowa: | 0,2dB |
YOFC G655 SM Jednostronne światłowodowe ośrodki włókien optycznych do montażu kabli
| Materiał: | Światłowód |
|---|---|
| nazwisko: | Włókna optyczne gołe |
| Length: | 50.4km |

