50mW VFL Visual Fault Locator Fiber Optic Tools Red Laser Pen KCO-VFL-50
Place of Origin China
Nazwa handlowa KCO, Kocent Optec Limited
Orzecznictwo ISO9001
Model Number KCO-VFL
Minimum Order Quantity Negotiation
Cena negotiable
Packaging Details paper bag, carton box
Delivery Time 2~5 days after get payment
Zasady płatności T/T, Western Union, L/C
Supply Ability 200,000 pcs/ month
Szczegóły Produktu
P/N KCO-VFL Długość badania <50km
Moc wyjściowa 50mw Testowanie włókna Jednomodowy SM, wielomodowy MM
waga 160G Rozmiar 24x170mm
Podkreślić
fiber optic fittings
fiber optic tools and equipment
Zostaw wiadomość
opis produktu
50mW VFL Wizualny lokalizator usterek kabli światłowodowych Red Laser Pen KCO-VFL-50
Przenośny wizualny lokalizator usterek (zwany również VFL) jest specjalnie zaprojektowany dla personelu terenowego, który potrzebuje wydajnego i ekonomicznego narzędzia do śledzenia włókien,routingu światłowodowego i sprawdzania ciągłości w sieci optycznej podczas i po instalacjiKOCENT OPTEC LIMITED może dostarczać VFL z 5mW, 10mW, 20mW, 30mW i 50mW.
Odpowiednia tabela:
P/N Moc wyjściowa Długość badania
KCO-VFL-5 5 mW 3km~5km