Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
Inspektor Narzędzia światłowodowe Mini Ręcznik Mikroskop światłowodowy Ferrule Kontrola końcowa KCO-200x
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
|---|---|
| Nazwa handlowa | KCO, Kocent Optec Limited |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Numer modelu | KCO-200x |
| Minimalne zamówienie | Negocjacji |
| Cena | negotiable |
| Szczegóły pakowania | papierowa torba, karton |
| Czas dostawy | 2 ~ 5 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, L/C |
| Możliwość Supply | 200 000 szt / miesiąc |
Szczegóły Produktu
| P/N | KCO-200x | Mikrozakres | 200X |
|---|---|---|---|
| Okucie | 250um | Testowanie włókna | Jednomodowy SM, wielomodowy MM |
| waga | 450g | Typ | Uchwyt, podręczny |
| Podkreślić | akcesoria światłowodowe,narzędzia i sprzęt światłowodowy |
||
opis produktu
Inspektor Narzędzia światłowodowe Mini Ręcznik Mikroskop światłowodowy
Profesjonalny mikroskop do sprawdzania końcówki żurawia z powiększeniem 200x/400x do kontroli pola końcówek włókien.Funkcje zintegrowanych filtrów bezpieczeństwa laserowego i doskonałej wydajności optycznej do krytycznej analizy twarzy końca włókna.
Kluczowe cechy
200x i 400x powiększenie optyczne
Wbudowany filtr bezpieczeństwa laserowego IR
Podwójne oświetlenie (koaksjalne i nachylone)
Uniwersalny adapter kompatybilny z ST, FC, SC, 2,5 mm DIN
Długotrwałe białe źródło światła LED (100 000 godzin)
Koło sterowania ostrością
Specyfikacje techniczne
| Model | KCO-200/400X |
|---|---|
| Zwiększenie optyczne | 200x, 400x. |
| Wymiary | 190 mm (7,48") L × 45 mm (1,77") D |
| Waga | 00,45 kg |
| Źródło energii | Akumulatory przyciskowe 3 × 1,5 V |
| Źródło światła | Biała dioda LED, ratingowa do 100 000 godzin |
| Interfejs adaptera | Adaptory wymienne dla użytkowników |
| Kontrolki | Chwilowy przełącznik włączenia/wyłączenia, koło sterowania ostrością |
| Opcje przełączania | Automatyczne włączanie/wyłączanie i włączanie/wyłączanie z opóźnieniem dwóch minut |
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa laserowego
- Nigdy nie używaj tego mikroskopu do obserwacji sygnałów aktywnych, ponieważ sygnały aktywne zawierają wysokiej mocy światło laserowe, które może powodować poważne uszkodzenie oczu.
- Mikroskop może powiększać światło laserowe pochodzące z aktywnych włókien.
- Filtry bezpieczeństwa laserowego nie zastępują właściwych praktyk bezpieczeństwa laserowego.
Dostawy i usługi
- Czas dostawy:3-5 dni po zapłaceniu
- Gwarancja jakości:100% zapewnienie jakości
- Usługa OEM:Niestandardowa marka dostępna na etykietach i opakowaniach
- Wsparcie klienta:Czas reakcji 24 godziny
Opakowanie i wysyłka
- Opakowanie:Standardowe opakowanie eksportowe (karton, drewniana skrzynia, drewniane palety)
- Metody wysyłki:Międzynarodowy ekspres (UPS, TNT, DHL), międzynarodowy lot lub morze
- Ilość opakowania:20 sztuk na karton
Polecane produkty

