Wizualny lokalizator uszkodzeń VFL, 30 km KCO-VFL-08-50 Narzędzie do kontroli światłowodów
Miejsce pochodzenia CHINY
Nazwa handlowa KCO, Kocent Optec Limited
Orzecznictwo ISO9001
Numer modelu KCO-VFL-08
Minimalne zamówienie Negocjacji
Cena negotiable
Szczegóły pakowania papierowa torba, karton
Czas dostawy 2 ~ 5 dni po otrzymaniu płatności
Zasady płatności T/T, Western Union, L/C
Możliwość Supply 200 000 sztuk / miesiąc
Szczegóły Produktu
P/N KCO-VFL-08 Długość badania <30km
Moc wyjściowa 50mw Testowanie włókna Jednomodowy SM, wielomodowy MM
waga 78g Rozmiar 168 mm*27 mm
Podkreślić
akcesoria światłowodowe
narzędzia i sprzęt światłowodowy
Zostaw wiadomość
opis produktu
30 km KCO-VFL-08-50 Włókno optyczne VFL Wizualny lokalizator usterek Czerwony laser Pen 50mW