Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ abs box plc splitter ] mecz 185 produkty.
12 Port Outdoor IP65 Terminal Fiber Optic Box z 1*8 PLC Splitter dla sieci FTTx
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-FDB-0212X |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
wodoodporny skrzynia końcowa z włókna optycznego IP65 z pojemnością 12 włókien i 1x8 PLC Splitter dla łatwej instalacji
| Numer części: | KCO-NAP-0308D |
|---|---|
| Tworzywo: | ABS+PC |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
10 rdzeni Podłączony wstępnie terminal światłowodowy pudełko z 1x2 PLC Splitter zmniejsza TCO o 15-30% dla sieci FTTx
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-FTTA-10B |
| Kolor: | Czarny |
PLC 1x32 1:32 1*32 PLC Optical Splitter Mini Steel Tube SC Konektor 0,9mm LSZH
| Typ pakietu: | Mini tuba |
|---|---|
| Długość warkocza: | 1,0m, 1,5m |
| Typ rozdzielacza: | 1*32 1x32 |
16 portów Fiber Optic Termination Box z pojemnością 1x16 PLC Splitter i Huawei Mini SC Connector dla sieci FTTx
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-NAP-0216S |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
KCO-H0848-SZ Wodoszczelny urządzenie do rozszczepiania włókien optycznych
| Rodzaj: | Rodzaj wewnętrzny |
|---|---|
| Porty kablowe: | 8 portów |
| Średnica kabla: | 8.0~18.0 mm |
Płytka dystrybucyjna światłowodowa zewnętrzna o rozmiarze 320x240x100 mm, rozdzielnik PLC 1x16 i montaż ścienny/polarny dla sieci FTTH
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-FAT-24W |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
1x32 Splitter światłowodowy PLC Mini 0,9 mm 1,0 m Pigtail SC / APC Do zamknięcia skrzynki rozdzielacza
| Tworzywo: | Typ rurki ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Długość: | 1,0 m (fabrycznie) |
| Typ rozdzielacza: | 1*32 1x32 |
Optical Fiber Splitter 2X8 / Fiber Optic Splitter Loss Fiber To The Home Type
| Type: | 2x48 |
|---|---|
| Złącze: | SC/APC, LC/APC |
| Błonnik: | 9/125 UM SMF-28E lub wyznaczanie klienta |
LC APC Fiber Optic Coupler Splitter 1x64 ABS Module, GPON Optical Splitter
| Typ: | 1x64 |
|---|---|
| Connector: | SC/UPC,LC/APC or customized |
| Błonnik: | 9/125 UM SMF-28E lub wyznaczanie klienta |

