Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fiber optic accessories ] mecz 188 produkty.
Handheld Fiber Optic Fusion Splicer Machine 0.01dB - 0.04dB , DVP-750 Fusion Splicer
| Średnia utrata spawu: | 0,01 dB ~ 0,04 dB |
|---|---|
| Błonnik: | SM, MM, DS, NZ-DS, EDF |
| Średnica włókna: | 80 ~ 150 µm |
Fiber Optic Tools Cleaning Pen
| Material: | plastic |
|---|---|
| Include: | dusty free paper |
| Connector: | SC, FC, LC, ST, MTRJ, DIN, etc |
Przyrządy do światłowodów FTTx, ręczny miernik mocy optycznej światłowodu, miernik mocy ze źródłem lasera
| Moc źródła światła: | 10mw |
|---|---|
| Długość fali: | 850, 980, 1300, 1310, 1490, 1550um |
| Długość źródła światła: | 10 km |
Fiber Optic Cable Protection Sleeve
| Length: | 60mm, 45mm, 40mm |
|---|---|
| Outer Diameter: | 3.0mm |
| Steel wire diameter: | 1.2mm, 1.5mm |
Plastic Optical Fiber Identifier , Fiber Optic Cable Identifier KCO - OFI400 With VFL
| Model: | KCO-OFI400 |
|---|---|
| Kabel: | 250um, 900m, 2,0mm, 3,0mm |
| Długość fali: | 800 ~ 1700 nm |
PM6800 Urządzenie do szlifowania narożnego włókna światłowodowego Patch Cord
| Interfejs: | FC, SC, LC, ST |
|---|---|
| Światło: | LD |
| Czas pracy: | 24 godziny |
Proskit FTTH Fiber Optic Cable Stripper S50C Materiał 148mm Wielkość Aplikacja FTTH CATV
| Materiał: | S50C |
|---|---|
| Zastosowanie: | FTTH, CATV |
| Wielkość: | 148 mm |
ACS / ACS-2 Armored Outdoor Optical Fiber Cable Slitter Fiber Optic Tools
| Tworzywo: | Metal |
|---|---|
| Aplikacja: | FTTH, CATV |
| Średnica: | 8 mm-28,6 mm |
Identifier Fiber Optic Tools , Fiber Optic Test Equipment For Fiber Testing
| Model: | KCO3306B |
|---|---|
| Cable: | 250um, 900m, 2.0mm, 3.0mm |
| Length wave: | 800~1700 nm |
Optical Fiber Visual Fault Locator Fiber Optic Cable Tester Red Laser Pen KCO-VFL-30
| P / N: | KCO-VFL |
|---|---|
| Długość testu: | <30 km |
| Moc wyjściowa: | 30mW |

