Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fiber optic accessories ] mecz 188 produkty.
FTTH Drop Cable Stripper Fiber Optic Tools SC Fast Connector Kits 250um Powierzchnia powłoki
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Zastosowanie: | FTTH, CATV |
| Wielkość: | 30x110x20 mm |
OTDR Tester KCO-TL0300 Time Domain Reflectometry Fibers Optical Cable Testing Devices
| Model: | KCO-TL0300 |
|---|---|
| Zakres dynamiczny: | do 37 dB |
| Rozdzielczość na krótki dystans: | 8cm |
Wielomodowy rozdzielacz światłowodowy OM3 1X 2 1 X 4 1 X 8 Złącze SC LC FC ST
| Nazwa: | Rozdzielacz światłowodu |
|---|---|
| Długość: | 1,0 metr |
| Typ rozdzielacza: | 1*8 1x8 |
ST PC Optical Fiber Polishing Jig Oprawa do polerowania złącza światłowodowego
| Imię: | Oprawa do polerowania złącza światłowodowego |
|---|---|
| Stopień: | 0,3 dB, 3D |
| Zakres polerowania: | ST PC |
Fiber Optic Accessories 24 Fiber Optic Terminal Box Splice Tray Grey Color
| Tworzywo: | ABS |
|---|---|
| Kolor: | biały, szary |
| Pojemność: | 12/24 rdzeni |
IP65 Zewnętrzne FOSC Horyzontalny 3in 3out IP68 72fo Włóknooptyczne Pudełko Splice
| Rodzaj: | Typ wbudowany |
|---|---|
| Porty kablowe: | 6 portów, 3 wejścia i 3 wyjścia |
| Średnica kabla: | 8.0 ~ 22.0 mm |
IP67 wodoodporne włókno optyczne świnia jednorzędowa 2fo 4fo 6fo 8fo PE
| Złącze: | Tryb pojedynczy FC/UPC |
|---|---|
| Rdzeń: | wiele włókien 4 włókna |
| Okładka: | PE |
Mini TL-510 Optical Power Meter Handheld With FC SC Adapter Head
| Interfejs: | FC, SC |
|---|---|
| Światło: | LD |
| Czas pracy: | 24 godziny |
Fibre Optical Grinding Jig Dysk 179 mm do narożnego złącza światłowodowego SC
| Nr części: | KCO-JIG-SC-36 |
|---|---|
| Stopień: | 0,3 dB, 3D |
| Zakres polerowania: | FC PC APC |
Pionowe złącze światłowodowe / kopuła Złącze światłowodowe Złącze mini Rozmiar 24fo 40fo
| typu: | Pionowa, kopuła |
|---|---|
| Port kablowy: | 4 |
| materiał: | PC (lub ABS, PP, PPR) |

