Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fiber optic accessories ] mecz 188 produkty.
Fiber Optical OTDR Launch Cable Box Distance 2km With SC Connector
| P/N: | Pudełko startowe KCO |
|---|---|
| Aplikacja: | Uruchomienie OTDR-a |
| Numer rdzenia: | Simplex |
FTTH FC SC LC ST Fiber Optic Quick Connector FAC Fiber Fixed Length Tools
| Tworzywo: | plastikowy |
|---|---|
| Kolor: | Czarny, niebieski |
| Aplikacja: | Obsługa FTTH, CATV |
TM203N Narzędzia włóknooptyczne VFL OPM Wizualny lokalizator usterek Miernik mocy 2In1 Urządzenie do testowania kabli
| Interfejs: | FC, SC |
|---|---|
| Światło: | LD |
| Czas pracy: | 24 godziny |
Wire Fibre Optic Fusion Splicer / Fiber Optic Splicing Machine Sumitomo Type-81c
| Średnia utrata splotu: | 0,01 dB ~ 0,04 dB |
|---|---|
| Błonnik: | SM, MM, DS, NZ-DS, EDF |
| Zacisk uniwersalny: | 250 nm, 900 nm |
FTTx/MDU Optical Fiber OTDR Tester Fiber Optic Tools Max-710B
| Model: | Max-710B |
|---|---|
| Zakres dynamiczny: | do 37 dB |
| Rozdzielczość na krótki dystans: | 5 cm |
AI8 Włókna światłowodowe Maszyna do zgniatania Rdzeń FTTH Spadek kabli Fusion Machine KCO-AI7
| Modelu: | KCO-AI7 |
|---|---|
| aplikacji: | FTTH |
| Waga: | Niska waga |
Inspecntor Narzędzia światłowodowe Mini rączka Mikroskopowe końcówki do sprawdzania twarzy KCO-200x
| P / N: | KCO-200x |
|---|---|
| Micro Scope: | 200x |
| Okucie: | 250um |
FTTH Drop Cable Stripper / Fiber Optic Tools Drop Cable Crimping Tools CP-FB01 FTTH CATV
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Zastosowanie: | FTTH, CATV |
| Wielkość: | 30x110x20 mm |
Waterproof FTTH Fiber Optic Tools Bag Shock Proof with Stripper Power Meter
| Materiał pudełkowy: | stop aluminium |
|---|---|
| Aplikacja: | FTTH, CATV |
| Kabel: | Kabel wewnętrzny, kabel FTTH |
Zinc Alloy Steel CR12 FTTH Fiber Optic Drop Cable Stripper Fiber Optic Tools
| Tworzywo: | Metal |
|---|---|
| Aplikacja: | FTTH, CATV |
| Rozmiar: | 30x110x20 mm |

