Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fiber optic breakout cable ] mecz 76 produkty.
Multimode MPO MTP Patch Cord Fibre Optical Adapter OM3 OM4 OM5 0.3dB Trwałość
| materiał: | Z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Trwałość: | 0.3dB |
| IL: | 0.3dB |
Patchcord światłowodowy jednomodowy 144 rdzeń 1U MPO MTP Panel krosowy do montażu w szafie
| Złącze 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Złącze 2: | LC / UPC, LC / APC lub niestandardowe |
| rozmiar: | 480x245x1U |
Tight Buffer Breakout Fiber Optic Cable GJFPV , Duplex Zip Cord Fiber Optic Cable
| Material: | LSHZ, PVC |
|---|---|
| Name: | Breakout Tight Buffer Optical Cable, GJFPV |
| Length: | 2km~3km each roll |
FTTA OM3 3.0mm Fiber Optic MPO MTP Patch Cord To 8 FC UPC , MPO Trunk Cable
| Connector 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Connector 2: | FC/UPC single mode |
| Wave length: | 1260~1650nm |
CATV 100G MPO MTP Patch Cord to 12 FC UPC Active Device Termination
| Connector 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Connector 2: | FC/UPC single mode |
| Fiber: | 12 fibers |
Single Mode MPO MTP Patch Cord 8 Cores LC 10G OM3 Patch Cord
| Type: | MPO, MTP |
|---|---|
| Other type: | LC, LC/APC, FC, FC/APC, SC, SC/APC |
| Cores no.: | 8 cores, 12 cores, 24 cores, ... |
MPO Breakout Cable Fan Out Kits Fiber Optics LC FC SC Type LSZH pink Cover
| Type: | MPO, MTP |
|---|---|
| Other type: | LC, FC, SC |
| Mode: | Single mode 9/25 |
Ubytek insercji 0,2 dB MPO Patch Patch MTP 3m 5m 10m 50/125 Rdzeń LSZH Violet
| Złącze: | MPO |
|---|---|
| Tryb: | Tryb Muti OM4 |
| Okładka: | PVC, LSZH |
FTTA Telecom Station CPRI DLC Pancerna Ochrona Przekraczania Włókna Optycznego
| Pokrycie kabli: | LSZH, PE |
|---|---|
| Kolor kabla: | Czarny |
| Długość kabla: | 1 m, 50 m, 100 m lub niestandardowe |
Kabel światłowodowy Breakout Single Mode MPO / APC do 12 LC / UPC OS2 G652D 2.0mm PVC
| Złącze 1: | MPO / APC |
|---|---|
| Złącze 2: | LC / UPC |
| Błonnik: | 12 włókien |

