Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fiber optic breakout cable ] mecz 76 produkty.
Kabel krosowy Simplex Fanout LC OM3 OM4 50 / 125 10G Pigtail światłowodowy PVC
| Złącze: | Wielomodowy LC |
|---|---|
| Rdzeń: | 1 włókna, simplex |
| Okładka: | PCV |
LC UPC Simplex Fiber Optic Cable 0.9mm PVC Cover , Fibre Optic Patch Cable
| Złącze: | LC/UPC |
|---|---|
| Rdzeń: | simplex lub 1 włókno |
| Okładka: | PCV |
16-rdzeniowy kabel połączeniowy MPO LC FC ST SC Złącze światłowodu do centrum danych
| Złącze: | MPO |
|---|---|
| Błonnik: | SM, OM3, OM4, OM5 |
| Okładka: | PVC, LSZH |
40G Kabel danych MTP do bagażnika MPO - LC Duplex Uniboot 8 12 24 rdzeń PVC LSZH Cover
| Utrata wtrąceniowa: | 0,2dB |
|---|---|
| Strata zwrotna: | 55dB |
| Średnica: | 2,0 mm, 3,0 mm |
MTP APC MPO MTP Patch Jumper Cable 1260 ~ 1650nm Długość fali Zastosuj dla CATV
| Złącze 1: | MPO |
|---|---|
| Złącze 2: | MPO, LC, SC, FC, ST |
| Błonnik: | 8, 12, 24 włókna |
Włókno światłowodowe wielomodowe 50/125 Pigtail Złącze LC Simplex Pigtail
| Średnica kabla: | 0,9 mm |
|---|---|
| Złącze: | Wielomodowy LC |
| Tryb światłowodowy: | Wielomodowy 62,5/125 |
SC MM OM3 Światłowód Pigtail Patch Cord Fanout 50/125 3m Typ SC
| Złącze: | Sc |
|---|---|
| Rdzeń: | 12 rdzeni |
| Okładka: | PCV, LSZH, ... |
Zewnętrzny wodoszczelny kabel krosowy CPRI FTTA IP67 ODVA LC Duplex światłowodowy
| Pokrycie kabli: | LSZH, PE |
|---|---|
| Kolor kabla: | Czarny |
| Długość kabla: | 1 m, 50 m, 100 m lub niestandardowe |
Light Weight MPO MTP Patch Cord 192 Cores LC Strands , Fan Out Cable
| Connector 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Connector 2: | LC/UPC, LC/APC or customized |
| Size: | 480x245x1U |
MPO / APC Tłumik światłowodu 3dB Żółta obudowa Elitarna konstrukcja Niski poziom strat wtrąceniowych
| Rodzaj złącza: | MPO |
|---|---|
| Zakres tłumika: | 1dB ~ 30dB |
| Rodzaj tłumika: | Typ męski na żeński |

