Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fiber optic breakout cable ] mecz 76 produkty.
Patchcord jednomodowy Złącze światłowodowe APC Złącze tłumiące światłowód 10dB 15dB
| Rodzaj złącza: | MPO |
|---|---|
| Zakres tłumika: | 1dB~30dB |
| Typ tłumika: | Typ męski na żeński |
Patch panel światłowodowy MPO MTP, kabel światłowodowy 144 światłowód 12 rdzeni
| Złącze 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Złącze 2: | LC / UPC, LC / APC lub niestandardowe |
| rozmiar: | 480x245x1U |
Duplex Harness MPO MTP Patch Cord 40G 100G Do centrum danych
| Złącze: | MPO / APC |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Kabel połączeniowy typu fanout MTP / MPO do LC |
| Błonnik: | SM |
12 24 MPO Optical Connector / MPO Fiber Optic Connector Single Mode Types
| Type: | MPO-MPO |
|---|---|
| Color: | Green, blue, beige, aqua |
| Insertion loss: | 0.2dB |
Brak Moduł 1U MPO Przewód połączeniowy MTP MTP Montaż w stojaku kątowy LC OM3 OM4 Lekki
| Złącze 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Złącze 2: | LC / UPC, LC / APC lub niestandardowe |
| rozmiar: | 480x245x1U |
Zewnętrzna skrzynka przyłączeniowa światłowodu FTTH Skrzynka przyłączeniowa 2 w 2 wyjścia 12fo 24fo 48fo 96fo KCO-H22120
| typu: | Typ śródliniowy |
|---|---|
| Porty kablowe: | 4 porty |
| Średnica kabla: | 8,0 ~ 22,0 mm |
Kaseta MPO Rack Mount Mtp Patch Patch DLC Multimode OM3 OM4 OM5 12-portowy panel krosowy
| Złącze 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Złącze 2: | LC / UPC, LC / APC lub dostosowane |
| rozmiar: | 480x245x1U |
Wysokiej gęstości MPO MTP Kabel do płatków z włókna optycznego MPO 96fo 5M 10M LSZH 48 rdzenia MTP OM3 OM4 OM5
| Złącze: | MPO |
|---|---|
| błonnik: | OM3, OM4, OM5 |
| Okładka: | PCW, LSZH |
OM4 MPO MTP Fiber Patch Cord LC SC Konektor 8 12 24 Rdzeń Różowy Fioletowy LSZH
| Złącze: | MPO |
|---|---|
| błonnik: | MM, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5 |
| Okładka: | PCW, LSZH |

