Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fiber optic fittings ] mecz 181 produkty.
Single Tube 60mm PET Fiber Optic Cable Protection Sleeve Fusing Tools
| Długość: | 60mm, 45mm, 40mm |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna: | 3,0 mm |
| Średnica drutu stalowego: | 1,2 mm, 1,5 mm |
Fiber Optical OTDR Launch Cable Box Distance 2km With SC Connector
| P/N: | Pudełko startowe KCO |
|---|---|
| Aplikacja: | Uruchomienie OTDR-a |
| Numer rdzenia: | Simplex |
Fujikura FSM-80S Fiber Optic Fusion Splicer , Fiber Optic Tools
| Średnia utrata splotu: | 0,01 dB ~ 0,04 dB |
|---|---|
| Próba napięcia: | 2,0 N |
| Błonnik: | SM, MM, DS, NZ-DS, EDF |
Handheld Fiber Optic Fusion Splicer Machine 0.01dB - 0.04dB , DVP-750 Fusion Splicer
| Średnia utrata spawu: | 0,01 dB ~ 0,04 dB |
|---|---|
| Błonnik: | SM, MM, DS, NZ-DS, EDF |
| Średnica włókna: | 80 ~ 150 µm |
CE Standards Fiber Optic Test Laser Pen , Fiber Optic Visual Fault Locator Pen
| P/N: | KCO-Pióro laserowe |
|---|---|
| Długość badania: | 3 ~ 50 km |
| Moc wyjściowa: | 5 ~ 50 mW |
Wire Fibre Optic Fusion Splicer / Fiber Optic Splicing Machine Sumitomo Type-81c
| Średnia utrata splotu: | 0,01 dB ~ 0,04 dB |
|---|---|
| Błonnik: | SM, MM, DS, NZ-DS, EDF |
| Zacisk uniwersalny: | 250 nm, 900 nm |
FTTH / CATV Miller ACS / ACS- K Armored Cable Slitter Fiber Optic Tools
| Tworzywo: | Metal |
|---|---|
| Aplikacja: | FTTH, CATV |
| Średnica: | 8 mm-28,6 mm |
Auto DVP-740 Fiber Optic Fusion Splicer Machine for FTTH 2.0N Tention Test
| Average splice loss: | 0.01dB~0.04dB |
|---|---|
| Tention test: | 2.0N |
| Fiber: | SM, MM, DS, NZ-DS, EDF |
FTTx/MDU Optical Fiber OTDR Tester Fiber Optic Tools Max-710B
| Model: | Max-710B |
|---|---|
| Zakres dynamiczny: | do 37 dB |
| Rozdzielczość na krótki dystans: | 5 cm |
Zinc Alloy Steel CR12 FTTH Fiber Optic Drop Cable Stripper Fiber Optic Tools
| Tworzywo: | Metal |
|---|---|
| Aplikacja: | FTTH, CATV |
| Rozmiar: | 30x110x20 mm |

